کاشت موی طبیعی سر برای رفع کم پشتی جلوی سر مردان و زنان

قبل از شروع کاشت مو، داروی بی حسی به پوست تزریق می شود و بعد از گذشت چند دقیقه، پوست به طور کامل بی حس خواهد شد، به گونه ای که فرد متوجه هیچ یک از مراحل جراحی نمی شود و دردی را نیز احساس نخواهد کرد. اما اگر بخواهیم از عیب آن صحبت کنیم برشی است که توسط جراح در هنگام کاشت مو بر روی سر شما ایجاد میشود که البته درد زیادی ندارد و بعد از مدتی جای زخم نیز از بین میرود. کاشت مو روش درمانی است که در این روش، فولیکول مو از قسمتی از سر (اهدا کننده) برداشته شده و به قسمت دیگری از سر که کم پشت است، منتقل میشوند.

تصور کنيد که برای فرد3 – 2 بار کاشت مو در جلوی سرانجام دهيم تا تراکم بسيار خوب بوجود آيد و طبيعی است که تعداد موهای قابل برداشت از بانک موی پشت سر هم به شدت کاهش پيدا می کند. در این روش، دستگاه هوشمند Super FUE plus موهای ضخیم و گرافتهای چند ریشهای را شناسایی کرده و با اسکن و آنالیز توسط دستگاه هوشمند، بدون هیچ آسیبی به ریشه موها و بدون درد، برش و خونریزی برداشت گرافتها را انجام میدهد؛ به همین خاطر تراکم کاشت مو با این دستگاه ۴-۳ برابر بیشتر از روشهای دیگر کاشت مو است.

که چقدر از دست دادن موها عذاب آور است. که سلول های بنیادی مو در ناحیه اهدا کننده را ترک کنیم و همزمان آنها را برای پیوند در منطقه دریافتی استخراج کنیم. در مرحله بعد موها در هر ناحیه و هر بخشی از سر کارگذاشته می شود. ۱- داشتن همراه مریض برای بعد از بیرون آمدن از اتاق عمل نیاز میباشد. سالیان زیادی است که کاشت مو برای چنین افرادی انجام میشود و به مرور زمان دستگاههای کاشت مو پیشرفته شده است تا نتایج کاشت مو بهتر باشد. این روش دارای مزیتی است که پیوند ها نسبت به روش های معمول کاشت مو بسیار کوچکتر است.

تا جایی که ممکن است زمان بیرون ماندن فولیکول ها از بدن کوتاه تر باشد. توسط داروهای تقویتی و کنترل کننده سرعت ریزش مو امکان پذیر است. تخم مرغ بدلیل بالا بودن مقدار پروتئین و بیوتین میتواند رشد موها را به حد زیادی کنترل و افزایش دهد. کلم بروکلی حاوی مقادیر بالای ویتامین های A و C می باشد که چربی مو را کنترل کرده و برای درمان مو های چرب مفید می باشد. کاشت مو در کلینیک تخصصی موی رویان سلامت با تیم تخصصی کاشت مو و با بهره گیری از علم روز دنیا با دستگاه تمام اتوماتیک Super FUE plus انجام میشود که بهترین راه برای بازگرداندن موهای از دست رفته است.

۳- از ورزش کردن در ایام استراحت بعد از کاشت اجتناب نمایید ، بدلیل اینکه با بالا رفتن فشار خون ممکن است خونریزی در ناحیه سر شدید شود. چهار روز پس از پیوند موی طبیعی میتوانید یک دوش با فشار کم آب بگیرید. پوست سر اقدام به کاشت و پیوند مو نماید. دسته ای از موها برداشته شده و در محل مورد نیاز با استفاده از ایجاد سوراخ هایی در پوست سر، کاشته می شود.

آیا در آینده به عمل کاشت مجدد نیاز خواهم داشت؟ آیا بعد از کاشت مو می توان از کلاه استفاده کرد ؟ تا چند روز بعد از عمل به صورت طاق باز خوابیده و از دو بالش زیر سر استفاده کنید به شکلی که زاویه بین سر و زمین 30 درجه باشد. روز عمل کسی را همراه خود داشته باشید تا بعد از عمل شما را به خانه برساند. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تحقیقات علمی ثابت کردهاند که ریزش مو بهصورت روزانه تا ۱۰۰ تار مو در روز طبیعی است و این جزئی از چرخه رشد و ریزش طبیعی موی سر انسان است.

تفاوت روش سوپر ترکیبی با روش ترکیبی، در ناحیه اهدایی است به گونه ای که در در روش سوپر ترکیبی از موهای بدن مانند قفسه سینه و زیر ریش استفاده می شود و امکان برداشت 5000 گرافت مو وجود دارد. مو از ناحیه ای گرفته شده و به نقاط طاس پیوند شود، باعث می شود که این جراحی یک فرآیند دائمی باشد. هرچند روش FUE می تواند وقت گیرتر و پرهزینه تر باشد، و فرآیند استخراج فولیکول ممکن است به آن آسیب برساند و فولیکول های کمتری برای پیوند در دسترس بماند.

روش سوم پیوند مو روشی است که ترکیبی از روش های اول و دوم می باشد.این روش پاسخگویی خوبی نداشته است و از طریق عمل جراحی انجام می گیرد. در این روش از موی سایر نواحی سر و بدن برای پیوند مو به نواحی کم مو یا بدون موی سر استفاده می شود. که این ریزش مو برای افراد مشکلات زیادی به بار خواهد آورد. کاشت مو میتواند باعث شود این گونه افراد یک بار دیگر احساس خوبی نسبت به خود داشته، و احساس خجالتی که دچار آن شدهاند را با یک حرکت سریع ریشهکن کند.

در این روش کاشت مو از ترکیب دو روش FUT و FIT استفاده می شود تا ناحیه بدون موی سر که دچار ریزش مو شده است را پوشش دهد. در هر زمانی موها ممکن است در یکی از فازهای رشد، استراحت و یا ریزش باشند. اگر مایل به دریافت مشاوره از متخصصان کلینیک رویان سلامت هستید، میتوانید در ساعات کاری کلینیک با شمارههای ۴۱۹۳۶(۰۲۱), ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل فرمائید تا مشاوران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند. در ماه ششم، بیمار ممکن است انتظار داشته باشد که رشد ۴۰ تا ۶۰ درصدی موهای کاشته شده را ببیند.

از بی حسی موضعی استفاده میشود تراکم و سرعت کاشت مو با این روش ۳ برابر نسبت به روشهای قدیمی بیشتر است. خط رویش طبیعی و تراکم بالا از جمله ویژگی های چشمگیر کاشت به روش SUT می باشد. اگر همه این آزمایشات طبیعی باشد عمل جراحی با گرفتن یک رضایت نامه از فرد شروع میشود. برای کاشت مو باید میزان سلامتی فرد توسط پزشک بررسی شود تا دچار بیماری خاصی که بر کاشت مو مؤثر است، نباشد. اگر به طور طبیعی دچار طاسی یا نازکی مو شدهاید یا به دلیل آسیب دیدگی موهایتان را از دست دادهاید کاندیدای مناسبی برای پیوند مو میباشید.

اگر دچار تورم شدید، به خصوص در روزهای 3 و 4 پس از جراحی، نگران نباشید. ناحیهای که مو از آن برداشته شده ، به احتمال زیاد چندان قابل تشخیص نیست ، به خصوص اگر روش کاشت موی FUE را انجام داده باشید. و به این ترتیب وضعیت شغلی و اجتماعی خود را ارتقا داده و چه بسا درآمد بالاتری کسب نمایند. مردان با کاهش حجم موها و تغییراتی که در چهره شان ظاهر می شود مخالفند و درصدد افزایش میزان زیبایی خود هستند.این باعث افزایش اعتمادبنفس آنها شده و آنها در اجتماع حضور موفق تری دارند. میزان و نوع ریزش موی سر، سن شخص، شکل کلی سربیمار، احتمال ریزش مو درآینده (و لذا نیاز به جلسات بعدی کاشت مو) و انتظارات بیمار.

کاشت مو با استفاده از روشهای پیشین به جلسات متعدد و طولانیتری نیاز داشت. 4- لازم بذکر است سوپر کاشت کلینیک رنسانس هیچگونه ارتباطی با روش های سیفر و سایر روش ها ندارد و تقریبا تمامی معایب و عوارض روش های دیگر کاشت مو مانند FITوFUT و SAFER که جراحی، درد و خونریزی و بسیاری از عوارض متعدد دیگر که شاهده انها بوده ایم در این روش شاهد نمی باشیم و تمامی ان موارد بطوره کامل برطرف شده است. کم پشتی موهای سر یکی از سخت ترین اتفاق ها می باشد.

فولیکول ها قادر به رشد موهای جدید هستند. قبل از عمل کاشت طبیعی موی سر حتما پزشک معالج خود در کلینیک را نسبت به وجود بیماری خاص یا مصرف هرگونه دارویی مطلع گردانید، چرا که برخی از بیماریها یا داروها در روند رشد موها تداخل ایجاد مینمایند. چه دارویی پس از کاشت مو مصرف کنم؟ از جراح یا پرستار خود درباره مصرف داروهایی که برایتان بی خطر هستند سوال کنید.

معمولا نه ماه تا یک سال طول می کشد تا نتایج نهایی کاشت مو مشخص گردد، که البته این بازه زمانی می تواند در هر فردی متفاوت باشد به همین خاطر از مقایسه خود با دیگران دست بردارید و اجازه دهید دوره ترمیم طی شود. البته روشهای مختلفی مانند مصرف دارو برای جلوگیری از ریزش مو وجود دارد، اما نتیجه استفاده از این داروها نمیتواند به اندازه کاشت مو خوب و ماندگار باشد.

البته با درمیان گذاشتن با پزشک معالج استفاده ننمایید. کاشت مو در کلینیک رنسانس در اتاق های VIP و کاملا مجهز، با لوازم تمام استریل توسط تیم مجرب کاشت مو بدون جراحی، درد و تورم انجام می شود که بدون عوارض جانبی و دوران نقاهت می باشد. در صورتی که 3 تا 4 ساعت پس از عمل جراحی احساس درد و ناراحتی داشتید داروی مسکن مصرف نمایید. در صورتی که در روزهای ابتدایی درمان، فولیکوها شروع به ریزش کنند، باید به سرعت با پزشک تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید