ژل لوبریکانت چیست؟

برای اینکه پاستیلی که ژلاتین در آن استفاده شده، ارزش غذایی مطلوبی داشته باشد لازم است این ژلاتین به روش صحیح از استخوان گاو استخراج شود که یکی از بهترین روش های استخراج ژلاتین از استخوان گاو، روش آنزیمی است. سوم: این ژل آنتی باکتریال و برپایه آب است اما اگر به هردلیلی حس کردید که حساسیت در شما ایجاد میکنه از مصرف اون خودداری کنید. اگر به حالت دادن موهای خود علاقه دارید، ژل مو یکی از واجبات است. روش هایی نظیر تتو کردن و هاشور ابرو که خانم ها برای پر کردن ابروهای خود استفاده می کنند علاوه بر صرف هزینه و تحمل درد زیاد، نیاز مجدد به ترمیم داشته و ممکن است حتی پس از انجام آنها، مدل دلخواهشان نباشد که در غیر این صورت پاک کردن و تغییر مدل، آن مشکل دیگری خواهد بود. به شما امکان می دهد به راحتی ابروهای سرگردان را تشخیص دهید.

در اینجا یک راهنمای سریع وجود دارد، که ممکن است به شما کمک کند تا بهترین استفاده را بر اساس نیاز هایتان از این ژل انجام دهید. مختلف، مواد معدنی و کربو هیدرات ها را در خود حفظ میکند. بهتر است آن را به شکل طبیعی خود مصرف کنید. ایمنی بدن را افزایش میدهد. این ترکیب ایمنی بدن شما را تقویت میکند و به کمک مصرف آن مبارزه با بیماریها آسانتر میشود؛ زیرا بدن در برابر باکتریهای مضر آسیبپذیر میشود. از آنجا که دارای مواد معدنی و ویتامینهای فراوانی است، چرخه خواب شما را تحت تأثیر مثبت قرار داده و عملکردهای مغز را تنظیم میکند. این ترکیب طبیعی که از غدد موجود در هیپوفارنکس زنبوران کارگر ترشح میشود، حاوی مقادیر زیادی ویتامین و مواد معدنی مانند کلسیم و فسفر، پتاسیم و آهن است. این یک ژل مغذی است، ژلهای که توسط زنبوران کارگر تولید میشود. ژل رویال حاوی ترکیبات مختلفی است که در بین آنها یک ترکیب منحصر به فردی به نام اسید چرب ۱۰- هیدروکسی- ۲- دسنوئیک اسید (10h-hydroxy-2-decenoic acid or 10-HDA)میباشد. این ترکیب تنها در این ژل قابل رؤیت میباشد و از آن میتوانید برای اصل یا تقلب بودن ژل در آزمایشگاه استفاده نمایید. بو: ژل اصل و با کیفیت بالا، عطر و بویی منحصر به فرد و بوی ملایمی دارد.

خاصیت تقویت کنندگی منحصر بفردی دارد. ژل به کاهش قند خون، اثر آنتیاکسیدانی، کنترل گشادشدن عروق، کاهش فشارخون، تقویت عملکرد جنسی کمک میکند. تنها غذایی که در طول عمر ملکه به او داده میشود و همچنین همه لاروهای کوچک در سه روز اول پس از، تخم درآمدن با ژل رویال تغذیه میشوند. تنها از سلولهای ملکه جمع میشود زیرا این تنها سلولهایی است که مقادیر زیادی از ژل در آنها رسوب میکند. ژل رویال شامل: آب (50 تا 60 درصد)، پروتئین (18 درصد)، کربوهیدرات (15 درصد)، چربی (3 تا 6 درصد) و نمکهای معدنی (1.5 درصد) میباشد. آلوورا را با مقداری آب مخلوط کنید. بیخوابی را درمان میکند. محتوای غذایی ژل رویال به خودی خود یک مزیت بالقوه است زیرا این ماده طیف وسیعی از مواد مغذی ضروری را برای سلامتی فراهم میکند. H اسیدی باعث میشود باکتریهای “بد” واژن را آلوده نکنند. گلاب، دارای ویژگی های ضد باکتری است و به عنوان یک تونر پوستی عمل می کند، که می تواند خاصیت اسیدی آبلیمو را خنثی کند. روش شیمیایی خود به دو روش اسیدی و قلیایی تقسیم می گردد .

افرادی که اغلب در به خواب رفتن و داشتن یک خواب عمیق در طول شب مشکل دارند، به لطف گلیسین موجود در ژلاتین می توانند زمان خواب را به طور چشمگیری کاهش دهند و در عین حال کیفیت خواب خود را افزایش دهند. این ماده ی خوراکی به قدری انرژی بخش است که ملکه ی مادر را قادر می سازد در شبانه روز بالای دو هزار تخم بگذارد. ژل رویال غذای اصلی ملکه ی مادر می باشد که دارای ارزش غذایی بالایی است. بسیاری از خواص ادعا شده برای ژل رویال ناشی از تاثیر رویالاکتین در ایجاد لارو زنبور عسل است. عسل خام حاوی گرده، ژل رویال، بره موم است. ویتامینهای محلول در چربی، A، D، E و K به طور کامل در این ژل وجود ندارد. به طور کلی لوبریکانتهای روغنی انتخابی امن، راحت و در دسترس هستند. این یک ترشح چسبنده و شیری است و برای ارتقاء سلامت و شادابی کلی معجزه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید