ژل رویال و 10 خواص بینظیر “ژل رویال” برای درمان دیابت و آلزایمر

ژلاتین پودری بسیار جاذب رطوبت بوده و اگر درب آن به درستی گذاشته نشود با جذب رطوبت کلوخه میشود، بنابراین باید در محیط خشک و خنک و در یک ظرف دربسته نگهداری شود در صورتیکه ژلاتین ورقه ای جذب رطوبت کمتری داشته ولی بهتر است تا این نوع ژلاتین هم در جای خشک و خنک نگهداری شود. وقتی که این عمل انجام شد، پوست پیر و قدیمی که چروک هم دارد و آلوده است که از زیبایی انسان می کاهد، از بین می رود و لایه زیرین که پوست تازه و شفاف و زیبا است با آن جایگزین می شود. این روش که با جای گذاری و قرار دادن نخ های کوچک همراه است، برای درمان افتادگی و شل بودن پوست به کار می رود. چون این روش دردی به همراه ندارد، به زمان ریکاوری نیازی نیست و اثر بخشی سریع دارد و همچنین مدت زمان انجام آن بین 15 تا 40 دقیقه است، هیدرودرم ابریژن به یک روش عالی و ایده آل برای جوانسازی پوست صورت بدل می شود. همچنین می توان از چربی برای جبران بافت از دست رفته، مانند لب و یا چانه استفاده کرد. همانطور که در سایت webmd اشاره شده، ژلهایی که ماده اصلی تشکیل دهنده آنها هیالورونیک اسید هستند، بهترین گزینه برای کسانی است که برای اولین بار قصد انجام تزریق ژل لب را دارند.

هیالورونیک اسید مادهای صنعتی اما با منشاء انسانی است که با علامت اختصاریHA نمایش داده میشود. پس از گذشت دوران جوانی و معمولا از 30 سالگی به بعد، میزان هیالورونیک اسید و در نتیجه کلاژنها و الاستینهای موجود در پوست به میزان قابل توجهی کاهش مییابد. همچنین قابل ذکر است که روش هیدرو درم ابریژن، یک روش کوتاه و ساده است که از آن به عنوان روشی بی درد هم یاد می شود. همچنین میتوان این عمل را برای کسانی که پوست تیره دارند و توانایی انجام لایه برداری شیمیایی را ندارند نیز استفاده کرد. هرچند تزریق ژل به لبها فرآیند بسیار کم خطری است اما انجام این کار توسط افراد غیرمتخصص، در محیطهای غیر تخصصی و غیر بهداشتی و با استفاده از مواد غیر استاندارد، ریسک بروز عوارض خطرناک و همینطور ایجاد مشکلات اساسی و دائمی برای چهره و لبهای شما را به همراه خواهد داشت. تزریق چربی، درد بیشتری را نیز به همراه دارد.

چربی طبیعی است و مانند ژل ها به صورت مصنوعی تولید نمی شود، بنابراین به طبع خطرات و عوارض کمتری را خواهد داشت. باید توجه داشته باشید که وقتی این عمل به پایان رسید، پوست شما کمی صورتی خواهد شد که این بسیار طبیعی است و هیچ جای نگرانی ندارد. اما ژلهای مدرن دارای سازگاری بسیار تکنولوژیکی هستند، فقط باید بدانید چگونه ژل مناسب را انتخاب کنید و استفاده درستی از آنها داشته باشید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است محل مورد نظر، قرمز شود که این طبیعی است و حداکثر تا یک روز برطرف خواهد شد. پس از انجام لایه برداری، شما به ریکاوری احتیاجی نخواهید داشت و فقط باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. البته FDA استفاده از این ماده برای حجم دهی به لب را تایید نکرده و از نظر این سازمان تنها استفاده از آن فقط برای از بین بردن خطوط خنده و چین و چروکهای اطراف لب مجاز است. اگر در اثر رژیم های نادرست و غیز استاندارد، و یا به صورت طبیعی، قسمتی از پوستتان را از دست داده اید؛ به طور مثال اگر لب کوچکی دارید که هنگام خندیدن دیده نمی شود، می توانید از تزریق ژل استفاده کنید تا حجم از دست رفته را باز گردانید.

تزریق ژل به لب روشی برای جوانسازی و برجسته سازی لب است. گروه شاهد و گروهی که تنها ژل رویال را دریافت می نمود نیز در نظر گرفته شد. با روش هیدرودرم ابریژن می توان پوست های خیلی چرب را نیز بهتر کرد و از چربی آنها کاهید. لوبریکانت بر پایه روغن (لوبریکانت روغنی) دارای پایه روغنی است و به نسبت لوبریکانت محلول در آب با سختی بیشتر از روی سطوح پاک می شود. این نخ های زیر پوستی، در طی زمان و حدود 4 تا 6 ماه از بین می روند و تجزیه می شوند اما در زمانی که وجود دارند، باعث تحریک ساخت سلول های فیبروبلاست و تکثیر آنها می شود. و اثر آنها از یک هفته بعد از تزریق آغاز خواهد شد. نحوه کار این روش بدین گونه است: میکرونیدلینگ که یک نوع دستگاه جوانسازی است، شامل چندین سوزن ظریف و کوچک است که طول آنها را پزشک با توجه به نوع پوست شما تعیین می کند. ایزوترتینوئین با کند کردن تولید برخی از مواد طبیعی که می توانند باعث آکنه شوند ، از ایجاد آکنه جلوگیری میکند.

دیدگاهتان را بنویسید