ژل روان کننده (لوبریکانت) ایموشن زرد مخصوص خانم ها

ژلاتین، پروتئین مشتق شده از جز آلی استخوان (کلاژن) است که تلفیق آن با جز معدنی استخوان (هیدروکسی آپاتیت) می تواند خواصی بسیار نزدیک به خواص استخوان طبیعی فراهم آورد، لذا در این تحقیق داربست کامپوزیتی ژلاتین و هیدروکسی آپاتیت به عنوان جایگزین تخریب پذیر استخوانی پیشنهاد گردیده است. بیماران در گروه دریافت کننده مکمل ژل رویال، ویال خوراکی ژل رویال را با دوز 5 گرم روزانه ،به مدت 5 روز به همراه محلول گاواژ دریافت کردند. در پوست پشت 15 موش آزمایشگاهی زخم پوستی دایرهای به قطر 6 میلیمتری ایجاد شد و موش ها به 3 گروه فاقد دیابت (Sham)، گروه دیابتی بدون دریافت داربست نانو(Control) ، گروه دیابتی دریافت کننده داربست نانو(Scaffold) تقسیم شدند. گروههای مورد بررسی دزهایی در گستره 200-0 cGy را دریافت نموده وپس از تابشدهی در دمای 4 درجه سلسیوس نگهداری شدند. ساخت این داربست ها از طریق فرآیند ریخته گری حلال (بدون استفاده از هیچگونه حلال آلی به منظور افزایش درجه زیست سازگاری) صورت پذیرفت.

در این زمینه داروهایی نیز وجود دارد که میتواند براحتی این وضعیت را کمی سر و سامان دهد و از دغدغه های عمل جراحی و هزینه های آن خیال زنان را کاملا راحت کند . همانطور که گفته شد ژل ابرو ویژگیهایی دارد که نباید آن را دست کم گرفت و همچنین اگر به دنبال بهتر شدن وضعیت ابروهایتان هستید باید آن را به کیف لوازم آرایشتان اضافه کنید. همچنین اگر متوجه شدید کبودی یا تاول طولانی یا شدید یا هر واکنش طولانی مدت دیگری دارید، حتما با پزشک خود تماس بگیرید تا اقدامات و توصیه های لازم به شما گفته شود. همانطور که بالا گفته شده کلاژن موجود در ژله باعث می شود تا چین و چروک پوست شما دفع شود. هم چنین متابولیسم بدن شما و شرایط فیزیولوژیک پوست نیز تعیین کننده می باشد. در این مطالعه، از پوست ماهی کاراس (Carassius carassius) برای تولید ژلاتین استفاده شد. هدف: نانو داربستهای سه بعدی با ایجاد محیط مشابه بافتهای بدن چشم انداز جدیدی در کشت سلول و ترمیم بافت ایجاد کردهاند، هدف این مطالعه، بررسی اثر داربست نانو فیبر زیست تخریب پلی کاپرولاکتون(PCL) در ترمیم زخم های دیابتی بود.

با توجه به اهمیت پایداری زمانی پاسخ دزیمتر پس از تابش، در این مطالعه، این پارامتر در مورد دزیمتر ژلاتین- تریمیسیک اسید در گستره دزهای یک جلسه پرتودرمانی در زمانهای یک، دو، سه و چهار روز پس از تابشدهی مورد بررسی قرار گرفت. بر این اساس سه پیش تیمار مختلف برای استخراج ژلاتین استفاده شد: در تیماراول پوست حاصله در محلول سود 1/0%, اسید سولفوریک 1/0% و محلول 5/0% اسید سیتریک مغروق گشت (ژلاتین 1). در تیمار دوم از محلول سود 2/0%, اسید سولفوریک 2/0% و محلول 1% اسید سیتریک (ژلاتین 2) و در تیمار سوم محلول سود 4/0%, اسید سولفوریک 4/0% و محلول 2% اسید سیتریک استفاده شد (ژلاتین 3).آنالیز تقریبی، بازیافت ژلاتین، دمای شروع تشکیل ژل و دمای ذوب ژلاتین های استحصالی به شیوه استاندارد مورد سنجش قرار گرفت. این نانوپارتیکلها برروی داربس ت نانو کام و یتی هیدروژلی بر پایهی کیتو ان-ژلاتین کلینوپتیلولیت-هیدروکس ی آپاتیت قرار گرفت و میزان تمایز سلولهای پالپ دندان به استخوان مورد بررسی قرار گرفت. جذب ماده رنگزای بنفش بلوری به عنوان نمونهای از مواد رنگزای کاتیونی با تغییر عوامل مختلف مانند زمان تماس، دما، pH و غلظت اولیه ماده رنگزا بررسی شد. تخلخل حاصله بدون کمک عوامل تخلخل ساز بدست آمد و نشانگر حفره های به هم مرتبط با ابعادی در محدوده 50 تا 200 میکرومتر بود.

از طرف دیگر ژل رویال به صورت گسترده ای به عنوان یک فراورده مکمل غذایی جهت مقابله با شرایط مختلف بیماری زایی استفاده شده است. آقایان نیز مقدار مناسبی از ژل را محل مورد نظر یا کف دست پمپ کنند و سراسر محل مورد نظر را به لایه ای ژل اغشته کنند. در شرایط بهینه، بیشترین مقدار جذب ماده رنگزا از محلولهای آبی در غلظتهای پایین (ppm10) حدود 97.5 درصد و در غلظتهای بالا (ppm700) حدود 99.5 درصد به دست آمد. زمان استخراج ترکیب اسید آمینه ژلاتین برای بسیاری از اسیدهای آمینه را تغییر نداد، با این حال مقدار اسید آمینه پرولین با افزایش زمان استخراج کاهش یافته است. مقدمه: ژل رويال يكي از فراورده هاي زنبور عسل مي باشد كه ماده اي است سفيد شيري رنگ با بوي تنـد و مزه اي ميوه اي كه داراي ارزش غذايي فـراوان اسـت. در پزشکی مدرن نیز توجه زیادی به استفاده از روش های درمانی با مواد طبیعی و بیولوژیکی شده است، عسل و نیز سایر محصولات زنبور عسل نظیر ژل رویال به عنوان محرک سیستم ایمنی نیز استفاده می شود. آرتریت روماتوئید زمانی اتفاق میافتد که سیستم ایمنی بدن به آنجا که به نظر می رسد بیماری وجود دارد، حمله می کند و این کار را با ارسال مواد شیمیایی التهابی به منطقه (مفصل) انجام می دهد تا به بهبود آن کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید