پیرسینگ گوش (ear Piercing)

کاشت مو به روش ترکیبی یکی از بهترین روشها برای افرادی است که بخش زیادی از موهای سر خود را از دست دادهاند و دوست دارند که موهایی با تراکم بالا داشته باشند. به طور کلی اگر بخواهیم این دو روش را مقایسه کنیم، باید اشاره کنیم که در روش FUT با عمل جراحی کاشت مو انجام میشود، زخمهای واضح و بزرگی در پشت سر شما ایجاد میشود که شاید از لحاظ ظاهری مناسب نباشد. در خانم ها چون معمولا میزان طاسی اندک است، معمولا هزینه کمتری را باید پرداخت کنند. به نظر می آید این بیماری یک بیماری ژنتیکی است و امکان دارد این بیماری بر روی ناخن ها نیز اثر بگذارد.

نکته مهم دیگری که در انتخاب جواهر مورد نظر باید به آن توجه کرد ابعاد آن است؛ یعنی علاوه بر توجه به کیفیت باید به ابعاد شیء تزئینی هم توجه کرد زیرا ممکن است استفاده از یک جواهر ریز، باعث ورود آن به نواحی داخلی بدن شود. افراد باید از خاریدن این نقاط پرهیز کنند زیرا باعث طولانیشدن زمان بهبود میشود. برای کاشت مو سطح اجتماعی و فرهنگ فرد اهمیت دارد، زیرا بعد از کاشت مو فرد باید زمان، بهداشت و هزینه زیادی را برای مراقبت از کاشت مو صرف کند تا فرد دچار عفونت و یا عارضه نشود.

در سالهای بعد تجارب وروش های متعددی مورد آزمایش قرار گرفت و در نهایت امروزه با بهرگیری از تکنولوژی جدید از دسته های کوچکتر مو به نام میکروگرافت (micrograft) استفاده می شود تا نتایج رضایت بخش وظاهری طبیعی حاصل شود. تفاوت اصلی این دو روش در نحوه برداشت گرافتها (دسته موهای برداشت شده) است. کلینیک تخصصی پوست و مو صدف آماده ارائه خدمات با استفاده از بهترین روشهای کاشت مو در ایران است. اما از میان روشهای بالا کدام روش جدیدترین روش کاشت مو در ایران است؟ فقط دزدگير ماشين نیست که نصب در محل دارد. در این روش هیچ زخم واضحی در قسمت پشت سر شما ایجاد نمیشود و برای کسانی که میخواهند موهای خود را کوتاه کنند بسیار جلوه زیباتری دارد.

در ایران بیمههای مختلف با توجه به اینکه کاشت مو جزو خدمات زیبایی به حساب میآید، هزینههای مربوط به آن را برعهده نمیگیرند. مگر آنکه بیمه تکمیلی خاص با بند مربوط به عملهای زیبایی داشته باشید. با این حال باید توجه کنید که در این روش ممکن است ماندگاری در کاشت مو کم باشد و شاید تنها برای شرایط خاص استفاده از BHT مناسب باشد. اما همانطور که بارها عنوان شد، استفاده از هر روشی برای کاشت مو محدودیتهای خاص خود را دارد و تنها با کمک یک پزشک متخصص است که میتوانید تصمیم درست و مطمئنی بگیرید. همانطور که مشاهده میکنید، تنوع روشهای مختلف کاشت مو بسیار زیاد است و انتخاب یک روش مطمئن به شرایط شما و نظر پزشک متخصص بستگی دارد.

البته در روش FCI کاشت مو ، برداشتن مو از نواحی مختلف مثل پشت سر و سینه و ریش و سبیل امکانپذیر خواهد بود و از این بابت محدودیتی نخواهد داشت. در این روش برداشت فولیکول مو به همراه تعدادی سلول بنیادین از ناحیه اهدا کننده (بانک مو) انجام میشود. در این روش برداشت فولیکول مو به همراه تعدادی سلول بنیادین از ناحیه اهدا کننده (بانک مو) صورت میگیرد. این دو روش در مرحله برداشت مو مانند یکدیگر هستند. براساس گزارش سایت bernsteinmedical استفاده از روش FUE نسبت به گذشته ۵۱% رشد داشته است.

کلینیک صدف در طی ۴ سال گذشته حدود ۲ هزار عمل موفق داشته. همچنین کاشت مو در این مجموعه با ضمانتنامه بیمه ایران انجام میشود تا در صورت عدم رضایت بخشی از هزینه کاشت مو به شما بازپرداخت شود. این دو روش جدیدترین تکنیکهای کاشت مو هستند که در ایران و جهان مورد استفاده قرار میگیرند. در این روش برای برداشت مو از دستگاههای اتوماتیک استفاده میشود. در روش SUT از پانچ اتوماتیک برای برداشت گرافتها از پشت سر استفاده میشود، در نتیجه آسیب کمتری را به فولیکولهای مو، نسبت به دیگر روشها به وجود میآید.

به گرفتن نتیجه بهتر از عمل کاشت و رشد بهتر موها پس از کاشت کمک می کنند. واضح است که هزینه کاشت مو بستگی به موارد مختلفی دارد که مهمترین آنها روشی است که برای کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرد. هزینهی کاشت مو درکلینیک صدف بسیار مقرون به صرفه و حتی در بسیاری موارد به صورت قسط بندی و شرایطی نیز امکان پذیر است. در اصل تنها تفاوت این روش با روش FUT در همین مرحله برداشت بوده و سایر مراحل آن همانند کاشت مو FUT می باشد.

بله. میتوان گفت که یکی از جدیدترین روشهای کاشت مو، روش SUT است. در واقع میتوان گفت که روش SUT کمی مدرنتر از روش FUE است. به طور کلی در این روش ممکن است عوارض جانبی مانند خونریزی ناحیهای که از آن نوار برداشته شده ، خارش ، درد و ورم وجود داشته باشد. همچنین در روش SUT کاشت سه برابر تار موی بیشتر نسبت به سایر روشها وجود دارد و خط رویش مو در این روش طبیعیتر است. در این روش به جای استفاده از موی سر، از باقی نواحی بدن مانند سینه و کمر و ران برای کاشت مو استفاده میشود.

این مجموعه با سابقه و تخصص ۱۵ ساله در زمینه ی کاشت با موفق شده تا رضایت ۹۸% مراجعین خود را جلب کند. مناسبترین روش کاشت مو روشی است که بهترین نتایج را برای شما به ارمغان بیاورد و کمترین میزان استرس را به شما وارد کند. با این حال نتایج کاشت مو با این روش جلوه بسیار طبیعی و زیبایی دارد. هر اندازه که نتایج نهایی طبیعیتر باشد و هر اندازه که عوارض جانبی کمتر ظاهر شوند، عمل پیوند طبیعی موی سر نیز موفقتر بوده است. چراکه حالت موهای بدن نسبت به موی سر متفاوت است.

آیا کاشت مو بدون تراشیدن سر ممکن است؟ کاشت مو بدون تراشیدن سر ممکن است. در روشهای مختلف کاشت مو امکان تراشیدن قسمت از پوست (بانک مو) و سپس جدا کردن فولیکول های مو وجود دارد و لازم نیست کل سر شما تراشیده شود. اما در قرن ۲۰ میلادی، استفاده از پیرسینگ بینی گروههایی همچون هیپیها و پانکها رواج پیدا کرد و به تدریج افراد زیادی در کشورهای مختلف به پیرسینگ علاقهمند شدند. پیرسینگ بینی نشانه چیست؟ پیرسینگ مگنتی یا مغناطیسی از دیگر انواع پیرسینگ موقتی است و برای افرادی که پرهی بینی آنها نسبتا نازک است، میتوانند انتخاب مناسبی باشند.

در واقع چون بینی، پوست و چربی زیادی ندارد، این برداشت درست بوده و پیرسینگ بینی کمترین درد را دارد. در افرادی که پیرسینگ زبان انجام دادهاند، نگه داشتن آب دهان سخت است و دچار آبریزش بینی میشوند. البته پیرسینگ بینی که در حال خوب شدن است، دچار خارش می شود. اگر خرید کردن برایتان روشی برای تغییر روحیه تان اسـت، اگر سعی کرده اید جلوی آنرا بگیرید اما موفق نشده اید، اگر خریدها و فیش هاي پرداخت تان را پنهان میکنید و / یا اگر در مورد این مسأله بـه خودتان و دیگران دروغ میگویید، پس بـه اینکار اعتیاد پیدا کرده اید.

کاتچین موجود در چای سبز ریزش مو را کنترل میکند و رشد دی هیدروتستوسترون ، عامل اصلی ریزش مو را کند میکند. از جمله کلینیکهایی که از این روش استفاده میکند میتواند به کلینیک صدف در تهران اشاره کرد. در سوراخکاری لگام (frenum Piercing) جسم زینتی از پوسته نوک آلت تناسلی که در زیر حشفه است عبور میکند. در واقع هردوی آنها از پانچ اتوماتیک برای برداشت استفاده میکنند. جدیدترین روش برای کاشت مو در ایران و جهان روشهای SUT و DHI است که در این روشها برای کاشت و برداشت مو از دستگاههای اتوماتیک با دقت بالا استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید