پیرسینگ گوش چیست و چه انواعی دارد؟

همچنین پیوند مو باعث ایجاد یک سر پر از موهای متراکم نمی شود. زمانی که سطح استروژن بالا باشد، زنان موهای پر و ضخیمی دارند. کسانی که نرمهی گوش کوچکی دارند نباید سراغ این مدل بروند چون احتمال پارگی نرمهی گوش در آنها بیشتر است. حتما با فردی که این کار را برایتان انجام داده و کسانی که تجربه پیرسینگ را داشته اند مشورت کنید و با اطمینان کامل تصمیم بگیرید. به همین جهت اگر قصد خرید بدلیجات از جنس استیل را دارید، مراقب باشید که از آلیاژ مناسب و فاقد نیکل استفاده کنید. نکته اول برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو این است که هیچ گونه توجهی به تبلیغات گسترده در فضای اینترنت، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات محیطی در شهرها و به طور کلی بازاریابیهای امروزی نداشته باشید.

این مشکلات باعث شد که کلیسا و دین مسیحیت پیرسینگ را محدود کند و با عقیده بر کامل بودن بدن انسان، اعمال هر گونه تغییر بر آن را نادرست بداند. برای مثال، زمانی که گوشهای خود را سوراخ میکنیم و با گوشواره به استایل خود تنوع میدهیم از پیرسینگ استفاده کرده ایم. در طول این مدت باید مطابق دستور متخصص از پیرسینگ بینی مراقبت کرده و آن را نظافت کنید. پس از پایان این دوره به متخصص مراجعه کرده و از او بخواهید تا حلقه جدید را جایگزین حلقه­ی اولیه کنید.

دوره درمان انواع پیرسینگ بینی متفاوت است. با توجه به بازدهی متفاوت روشهای کاشت مو در هر شخص، به طور قطع نمیتوان از بین روشهای موجود یک مورد را به عنوان بهترین معرفی کرد. برای مثال نذر میکنند تا اگر اتفاق دلخواهشان افتاد و خداوند دعاهای آنان را مستجاب کرد، گوش فرزند خود را برای یک امام یا معصوم سوراخ کنند، به این معنی که فرزند خود را غلام آن امام یا معصوم میدانند.

بیشتر بخوانید: بهترین رنگ مو برای سال 1401 چیست؟ بیشتر بخوانید: 10 ترند پاییزی جسورانه که تا به حال ندیده اید! در حال حاضر بیشتر قسمت های گوش می تواند سوراخ شود. معمولا این دوره برای پیرسینگ پره بینی بین 4 تا 6 ماه، برای پیرسینگ سپتوم یا قسمت میانی بینی بین 2 تا 3 ماه و برای پیرسینگ قسمتهای بالای سوراخ بینی بین 6 ماه تا یک سال است.

با این وجود حتی اگر زودتر از زمان مشخص شده علایم بهبودی را مشاهده کردید، بهتر است تا انتهای دوره درمان از پیرسینگ بینی به خوبی مراقب کرده و حلقه اولیه را خارج نکنید. پس از انجام پیرسینگ و ایجاد سوراخ، یک حلقه­ی اولیه تا زمان بهبودی کامل درون آن قرار می­گیرد که تا انتهای این مدت هرگز نباید از محل خود خارج شود. البته در صورتی که هنوز پیرسینگ بینی به طور کامل درمان نشدهاست، باید به متخصص مراجعه کرده تا او حلقه پیرسینگ را خارج کند.

البته که مسیحیان به طور کامل از دانستن این که پیرسینگ چیست و انجام آن منع نشده اند و تنها نسبت به آن دافعه دارند، درست مانند مسلمانان. این تفاوت زیاد به دلیل عواملی که که در بالا شرح داده شد ( مانند روش کاشت مو، میزان طاسی فرد و تجهیزات مورد نیاز برای کاشت مو ) می باشد. در جلسات بعدی می توان اين فاصله را کمتر و کمترنمود (البته با توجه به محدوديت تعداد موهای قابل برداشت از پشت سر) ولی به هرحال هيچگاه از نظر فاصله بين موها مانند موهای طبيعی نخواهدشد و بالطبع تراکم کاملاً شبيه موهای طبيعی هم بوجود نخواهدآمد.

در روش FUE راحت تر می توان ناحیه مورد نظر را برای برداشت مو انتخاب کرد. بنابراین یکی دیگر از ویژگیهای بهترین مراکز کاشت مو این است که مجهز به دستگاهها و امکانات مدرن باشد و بهترین و برترین تکنیکهای کاشت مو که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا باشند را ارائه کند. 2. یک­چهارم قاشق چای­خوری نمک بدون ید را در یک فنجان آب گرم حل کنید تا یک محلول آب و نمک بدست بیاید.

عسل قرن هاست که به عنوان یک درمان زیبایی در آماده سازی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج عمل ماندگار و عالی بوده و این روش امروزه در بهترین کیلینک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. اما مهمترین چیزی که باید بدانید این است که همیشه به دنبال ارزان ترین گزینه نباشید و حتما مطمئن شوید که این کار توسط یه متخصص حرفه ای و با تجربه و در محیطی کاملا استریل انجام می گیرد. همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر از وب سایت فن تریکس، با طرز ساخت حلقه بینی در خانه نیز آشنا شوید.

و به صورت دقیق از شرایط کاشت مو با وام بانکی ، اعطای وام و بازپرداخت آن مطلع شوید. البته این کار از زمانهای قدیم رایج بوده است، منتها با روشهای سنتی. برای این کار از یک گوش پاک­کن استفاده کرده و با ظرافت و دقت کافی، زیر پیرسینگ را با محلول آب و نمک نظافت کنید. البته قطعا تحصیلات به تنهایی نمیتواند یک معیار مناسب برای انتخاب بهترین متخصص کاشت مو باشد! برخی فقها اشاره کرده اند که اگر پیرسینگ در محل زندگی فرد متعارف نباشد، چه برای خانمها و چه برای آقایان اشکال دارد.

بسیاری از خانمها نگرانی زیادی برای کاهش حجم موهای خود دارند که باید به این نکته توجه داشته باشند که عمل کاشت مو قادر به برطرف کردن این دغدغه برای آنها را ندارد. بعدتر و در قرون پس از میلاد، استفاده از اکسسوریهایی که نیاز به پیرسینگ کردن داشتند در اروپا رواج زیادی پیدا کرد و کم کم معنای مذهبی، آیینی و دینی خود را از دست داد. از شویندههای آنتی باکتریال استفاده کنید و یا با استفاده از آب نمک پیرسینگ خود را بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید