همه چیز درباره پیرسینگ بینی؛ آیا سوراخ کردن بینی درد دارد؟

و با مشورت و مراجعه با پزشک معالج میتوان اصلاح سر را انجام داد. اگر قبلاً گوش یا ناف خود را سوراخ کردهاید، انتظار درد بیشتری را برای بینی داشته باشید. گاز استریل تمیز یا دستمال تمیز را درون سرم نمکی خیس کنید و هر روز دو بار محل سوراخ بینی را با آن تمیز کنید. در صورتی که سوراخ بسته شد، جواهر را به زور وارد سوراخ نکنید. همان طور که پیشتر گفته شد، انواع مختلفی از پیرسینگ بینی وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

به تدریج و به مرور زمان این مسئله برای افراد جاافتاد و آن را همان طور که هست دیدند. برای پیرسینگ پرهی بینی، معمولاً چهار الی شش ماه طول میکشد تا به طور کامل بهبود پیدا کند. در این نوع پیرسینگ، پرهی بینی و سپتوم (دیواره) بینی همزمان با هم سوراخ میشوند. پیرسینگ سپتوم شش تا هشت هفته بعد بهبود مییابد. در واقع میله یا حلقه از یک پره عبور میکند، به سپتوم میرسد و آن را هم رد میکند و سپس وارد پرهی دوم میشود.

از بین پیرسینگهایی که در محلهای مختلفی از بینی انجام میشوند، سوراخ کردن پرهی بینی از همه معروفتر و محبوبتر است. از آنجایی که بینی یکی از اعضای مهم صورت است و در ظاهر هم نقش بسیار پررنگی دارد، باید مراقبتهای بعد از سوراخ کردن بینی را با دقت انجام دهید. هر کدام از این سوالها را به شما پاسخ میدهیم. درد این قسمت نسبت به سایر پیرسینگ ها کمتر است. انجام این سوارخ نسبت به سایر موارد دردناکتر است و نیازمند دقت بیشتر است. گرافت های برداشت شده که فورا کاشت نشوند، به دقت در یک محلول حاوی سالین نگهداری می شوند.

حتی می توانید از تاکسی برای بازگشت خود استفاده کنید بهرحال توصیه ما این است که پس از عمل کاشت مو خودتان رانندگی نکنید. اما از کجا باید بفهمیم که یک کلینیک کاشت مو یا متخصص همچین ویژگیهایی دارند؟ با متخصصین ما در کلینیک ایران نوین تماس حاصل فرمایید. این روزها در کشور ما تعداد بسیار زیادی کلینیک کاشت مو وجود دارد که روزانه به تعداد آنها اضافه میشود. در کاشت مو به روش SUT که به ادعای برخی کلینیک های کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو حال حاضر ایران می باشد، برداشت مو توسط دستگاه انجام می شود. سالیان زیادی است که کاشت مو برای چنین افرادی انجام میشود و به مرور زمان دستگاههای کاشت مو پیشرفته شده است تا نتایج کاشت مو بهتر باشد.

همچنین این کار به نشانهی سلامتی ارگانها و اعضای تولید مثلی زن انجام میشود. در ابتدا از این کار به نشانهی اعتراض و عصیان پانکها نسبت به میانهروها استفاده شد. به طوری که رسم است که داماد در مراسم ازدواج، یک حلقهی بینی به نشانهی ثروتش به عروس هدیه میدهد. این نوع پیرسینگ در وسط دو سوراخ بینی انجام میشود. احتمال این که با مشکلات کوچکی در دورهی بهبودی مواجه شوید وجود دارد. اکنون محل سوراخ شدن و دستان اپراتور استریل و عاری از میکروب هستند و احتمال عفونت به کمترین میزان خود میرسد. با زیور آویخته شده در محل سوراخ بازی نکنید.این کار باعث آسیب به بافت شده و اسکار، گوشت اضافه و زخم به جای بگذارد.

به دلیل برداشت انفرادی فولیکول ها، یک جای زخم خیلی کوچک به جای میماند که با چشم قابل مشاهده نیست. کاشت مو و ترمیم مو راه حلی نوین و قابل توجه برای مردان و زنانی است که موهایشان شروع به ریزش کرده است. اما نگران نباشید ریزش مو بعد از کاشت، امری طبیعی است و برای هر کسی اتفاق میافتد. ترمیم مو بیشتر در مواردی مورد استفاده قرار میگیرد که سرعت ریزش موهای طبیعی از سرعت رویش موهایمان بیشتر باشد آنگاه از کلمه ترمیم مو استفاده میشود. روش مزوتراپی مو ممکن است ۷ الی ۸ جلسه زمان نیاز داشته باشد و طی آن ابتدا سر بیمار نزدیک بخار آب قرار میگیرد تا درد را کمتر احساس کند.

کاشت مو عملی است که در طولانی مدت جواب خود را نشان می دهد. مدت زمان عمل FIT نسبت به FUT طولانی تر است در روش FUT مدت 3 تا 5 ساعت و در روش FIT تا 10 ساعت و گاهی بیشتر طول می کشد. فریز شدن موها از تخریب و از دست رفتن پیاز مو جلوگیری میکند که یکی از دلایل برتری این روش، نسبت به روشهای قدیمیتر کاشت مو است. بعد از گذشت این مدت دوش گرفتن و شستن موها با ریختن شامپو در دست و قرار دادن آن به آرامی روی سر، چه در ناحیه گیرنده و چه در ناحیه اهدا کننده، مناسب است.

موها یکی از اندام هایی هستند که باعث زیبایی فرد می شود. روغن زیتون نیز بخاطر کاربردهای سلامتی بسیاری که در رژیم غذایی و زیبایی دارد، معروف است. با سوراخ کردن بینی و قراردادن یک زیور زیبای ظریف در آن، به زیبایی و خاص بوده چهره افزوده میشود. اگر برنامه دارید که بینی خود را سوراخ کنید، راجع به فرایند سوراخ کردن، عوارض آن، مراقبتهایی که باید انجام دهید و قیمت پیرسینگ بینی در این مطلب بخوانید و سپس برای خرید پیرسینگ بینی اقدام کنید.

در پیرسینگ بینی فرد قسمتی از بینی را سوراخ کرده و از یک اکسسوری مثل نگین یا چیزی شبیه به گوشواره برای تزئین بینی استفاده میکند. کمپانی فرانسوی اقدام به ساخت نوع جدید تر این دستگاه کرد ولی در واقع همان دستگاه قدیمی بود ولی با این تفاوت که قسمت های جدا کننده گرافت ها حذف شده و صفحات دستگاه نیز دیجیتال شده و نام آن نیز از ahrs به safer تغییر کرده که به آن کاشت مو اتوماتیک گفته می شود. امروزه دیگر روش های سنتی و قدیمی کاشت مو برای افراد مهم نیست و با پیشرفت علم پزشکی و همچنین دسترسی به دستگاه های مدرن کاشت مو ، این روند گسترش پیدا کرده و راه های پیوند مو هم برای افراد تست می شود .

مراکز کاشت مو بسیار زیادی در شهر تهران و دیگر شهرهای کشورمان تاسیس و در حال فعالیت هستند اما واقعیت این است که کاشت مو یک روش کاملا علمی است که علاوه بر تخصص ، نیاز به تجربه بسیار زیادی دارد. 6. بهترین کلینیک کاشت مو در تهران چه ویژگی دارد؟ در کلینیک تخصصی هلیا تمام نکات لازم به بیماران گفته میشود. پزشک عمومی و متخصص پوست هم در مطب پیرسینگ بینی و گوش انجام میدهند.

۶. بعد از انجام پیرسینگ تا پایان زمان ترمیم، آن را دستکاری نکنید و حلقه (نگین) را تغییر ندهید. روش DHI با کمترین میزان تهاجم انجام می شود و برداشت فولیکول ها به صورت واحد و مجزا، باعث می شود جای زخم و اسکاری در ناحیه ایجاد نشود و فرد دوره نقاهت بسیار کوتاهی را تجربه کند. چقدر طول میکشد جای سوراخکردن بینی خوب شود؟ • جای زخم مشخص: جراح سعی می کند برش را در بخش مناسبی از ناحیه اهدا کننده قرار دهد تا به سختی بتوان به وجود آن پی برد. همچنین قبل از انجام پیرسینگ میتوانید با پزشک عمومی مشورت کنید تا مطئمن شوید تمام جوانب این کار را سنجیده باشید.

قبل از اینکه اقدام به سوراخ کردن بینی خود کنید، چند مرکز مختلف را بررسی کنید و بهترین آنان را با بالاترین کیفیت انتخاب کنید. در این مطلب از مجله سلامت دکترتو میخواهیم به بررسی دقیقتر سوراخ کردن بینی و استفاده از پیرس بپردازیم. در هندوستان، استفاده از حلقه بینی نشانهای بر سلامت جنسی، باروری و فرزندآوری است. بر خلاف تصور عامه مردم در ریزش سکه ای فولیکول مو از بین نمیرود و این ریزش به صورت دائمی نخواهد بود و رویش مو مجددا انجام می شود. کاشت موی طبیعی به معنای یک روش درمانی برای ریزش و طاسی مو است که در آن موهای مقاوم به ریزش در بدن یا سر به مناطق طاسی سر منتقل میشوند.

افرادی که ریزش موی آنها ناشی از آلوپسی آندروژنی، مشکلات هورمونی و ژنتیکی، سوختگی، آسیب و بیماری درمان شده است، کاندید مناسبی برای کاشت مو هستند. این روش های پیوندی مو هم می تواند تا ححد زیادی به افراد در روند زیباسازی کمک نماید. ناحیه پیوند در روز اول تا سوم بعد از جراحی دچار زخم میشود و این زخمها ۳ تا ۱۰ روز بعد از بین میروند. تا چند روز پس از عمل جراحی، به ویژه اگر پوست سر شما تورم دارد بهتر است در مسیر تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. محل سوراخ شده دو تا سه بار در روز حمام آب نمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید