هزینه، بهترین روش، مراحل و عکس قبل و بعد – کلینیک خانه سفید

به طور میانگین هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید بین ۷ تا ۹ میلیون تومان متغییر است. همان طور که بیان شد، میانگین هزینه عمل کاشت مو بین 6 تا 9 میلیون تومان می باشد. هزینه کاشت مو در خانه سفید با توجه به روش مورد نیاز و مناسب شما متفاوت است؛ اما به دلیل سیاست حفظ قیمت ها و کمک به مردم در شرایط نامساعد اقتصادی کنونی به طور میانگین هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید از کلیه مراکز معتبر و مجهز کاشت موی ایران منصفانه تر است.

اما امروزه با پیشرفت علم در حوزه درمان ریزش مو و انجام کاشت مو به روشهای نوین، این راهکار مورد استقبال خیلیها قرار گرفته است. از مراکز زیر قبل از انجام عمل راجب توانایی انجام این روش نیز حتما سوال کنید. کلینیک پوست و مو آسمان از مراکز معتبر پیوند موی طبیعی می باشد که انتخاب اول بسیاری از متقاضیان پیوند مو در سراسر ایران و سایر کشورها میباشد. نکته بسیار مهم : متاسفانه در سال های اخیر در شهرهای پر جمعیت ایران مانند تهران، شیراز و اصفهان به دلیل نبود نظارت کافی بر عملکرد مراکز کاشت مو برخی افراد اقدام به انجام کاشت مو در محیط غیر درمانی می نمایند، لذا قیمت بسیار پایین تری نسبت به مراکز درمانی ارائه می دهند.

باید توجه داشته باشید که انجام کاشت مو در مراکز غیر درمانی بدون حضور پزشک متخصص پوست و مو و جراح کاشت مو به همراه تیم پزشکی با مدارک درمانی غیر مجاز و خطرناک می باشد. در اکثر این مراکز ارزان قیمت که بعد از بازرسی مامورین وزارت بهداشت و درمان این مراکز پلمب شده اند، موارد خلاف قوانین پزشکی کشور به وفور مشاهده شده است. شهروندان تهرانی کاملا از این کلینیک راضی بوده اند و نسبت به کلاس کاری در این مرکز و کیفیت فوق العاده کاشت مو ابراز رضایت کرده اند.کلینیک تخصصی پوست و موی آمون از سال ١٣٨٨ به همت سرکار خانم دکتر پروین متوسلین (به عنوان موسس و مسئول فنی) و جناب آقای دکتر علیرضا یارقلی (مدیریت) با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی و با هدف ارائه ی خدماتی متفاوت و متنوع در حوزه سلامت و زیبایی پا به عرصه ی فعالیت گذارده است.

بلکه کلینیک کاشت مو در عمل هم باید به استانداردهای وزارت بهداشت عمل کند. نحوه خوابیدن و استراحت بعد از کاشت مو به چه صورت باید باشد ؟ کاشت مو به روش DHI به معنای کاشت مو مستقیم است که بر پایه روش FIT یا همان FUE انجام می شود، به این صورت که همزمان با برداشت هر واحد فولیکول از ناحیه اهدایی، حفره هایی در ناحیه گیرنده ایجاد می شود و فولیکول ها پیوند زده خواهند شد. در مرحله بعد موها در هر ناحیه و هر بخشی از سر کارگذاشته می شود. این روش رشد و رویش سریعتر موهای کاشته شده را به همراه دارد و در 6 الی 9 ماه موها به بالاترین تراکم خود میرسند بر عکس روش های دیگر که 123 الی 14 ماه زمان را به خود اختصاص میدهند.در این روش کاشت مو ،قبل از انجام عمل موی شما را نسبت به چهره ی خود شما طراحی میکنند تا طبق عکس طراحی شده ،موهای مناسب با چهره ی شما کاشته شود.

برای دریافت هزینه حدودی کاشت مو کافی ست عکس سر خود را برای پزشک یا کلینیک، واتساپ کنید تا قیمت دقیق به شما اعلام شود. صورت شما برای حدود 6 روز بعد از عمل ورم دارد و ممکن است یک هفته در منزل خود را حبس کنید! در صورت مصرف دارو ازجمله برای بیماری قلبی و فشارخون، میتوانید آنها را در روز عمل نیز مصرف کنید. اگر به دنبال بالاترین کیفیت ممکن در کاشت مو هستید و می توانید کمی بیشتر هزینه کنید حتما این کلینیک را انتخاب نمایید. نکته اول برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو این است که هیچ گونه توجهی به تبلیغات گسترده در فضای اینترنت، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات محیطی در شهرها و به طور کلی بازاریابیهای امروزی نداشته باشید.

نکته مهم این است که کاشت مو برای همه مناسب نیست! هزینه تقریبی کاشت مو در کلینیک خانه سفید با توجه به تجربه بالای جراحان و متخصصین پوست و مو کلینیک نسبت به سایر مراکز معتبر کاشت مو منصفانه تر می باشد. کلینیک ایران نوین، یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و کاشت مو در تهران است. کلینیک ایران فیت با استفاده از متد FIT، زیبایی را به موهای شما هدیه می دهد. او بجای پیوندهای تکبهتک از پیوند یک نوار پیوسته از منطقه اهداکننده استفاده کرد. همانطور که در این مطلب خواندید، تاریخ پیوند طبیعی مو به قرن گذشته باز میگردد.

هنگام خوابیدن حتما یک یا دو بالشت زیر سر خود قرار دهید تا فشاری به بخیه ها و گرافت ها وارد نشود و تا جایی که می توانید سر را بالا نگه دارید. ما فقط کلینیک هایی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند و حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. همانطور که میدانید ریزش مو با الگوی مردانه یک مشکل حاد کم موی به حساب میآید. سپس، یک سلول مشخص از نظر فولیکول و رشد مو بهره برداری میشود.

قبل از هر چیز پیشنهاد می کنیم اگر با عوارض کاشت مو، بهترین روش مناسب شما و تصاویر آن آشنا نیستید این مطلب را بخوانید. استفاده از دستگاههای جدید احتمال موفقیت کاشت مو را افزایش داده و عوارض جانبی ناشی از آن را به حداقل میرساند. این وسایل و محصولات شامل کرم ، اسپری و پودرهای رنگی هستند که به پوششدهی مناطقی که موهای کم پشت دارد کمک میکنند، به شرطی که هنوز مقداری مو در مناطقی که در آنها استفاده میشوند وجود داشته باشد. بلکه در بخش باقی مانده نیز وجود دارد. دیگر اعضای تیم نیز در کاشتن گرفت ها به جراح کمک خواهند کرد.

در این روش از یک تیغه یاقوتی بسیار ریز برای خارج کردن و کاشتن فولیکولها استفاده میشود. یعنی اگر میزان ریزش موی شما بالا باشد و نتوان با یک جلسه کاشت مو ناحیه ای که مد نظر شماست برای کاشت مو را پوشش داد اصولا از این روش برای کاشت مو استفاده می کنند. کاشت مو به روش FUT همانند روش بالا است با این تفاوت که نیاز به جراحی دارد.این روش کاشت مو،موهارا از طریق نوار کوچک در ناحیه پشت سر با استفاده از بی حسی عمل کاشت را انجام میدهند.در این روش نیازی به تراشیدن کل موهای سر افراد نیست و فقط بخشی از مو که برای برداشت لازم است را کوتاه میکنند و بعد هم فولیکول ها را جدا و منظم در محل مربوطه میکارند.این روش 3 الی 5 ساعت زمان را برای انجام کاشت نیاز دارد.

درمان با این سلولها در آینده میتواند امکان رشد مجدد و بی نهایت مو را به ارمغان بیاورد. در ابتدا بی حسی موضعی تزریق و بعد از چند دقیقه که بی حسی اثر کرد، فولیکول های سالم از ناحیه بانک مو (پشت یا کناره های سر) برداشته می شوند. اگر در کاشت مو به مقدار کمی مو نیاز باشد مثلا در کاشت ابرو ، سبیل ، ریش و ناحیه اسکار، روشFIT انتخاب مناسبی است. انتظار این را داشته باشید که برخی از موهای ناحیه پیوند شده در حدود 2 تا 4 هفته بعد از عمل بیافتند.

از طرفی حضور یک تیم پیوند در کنار متخصص ضروری است. همین تکنیکها هنوز توسط پزشکان در سراسر جهان انجام میشود و توسط متقاضیان بیشتری مورد استفاده قرار میگیرد. جالب ترین موضوع در خصوص این مرکز، ارائه ضمانت نامه کتبی برای عمل های انجام شده است! 8- سکسکه. این عارضه تنها در 4 درصد بیماران مشاهده میشود. 7- کرخی. حدود 10 درصد بیماران این شرایط را تجربه میکنند. این تیم باید مجموعهای از افراد با تجربه و ماهر باشد تا عوارض بسیار نادر جراحی کاشت مو گریبان گیر شما نشود و با رعایت نکات و تکنیکهای جدید، موهای کاشته شده با درصد بالایی رشد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید