طرز تهیه ژله بریلو خانگی و آموزش کار با بریلو

دقت کنید که در مورد کیک فوندانت، از بریلو فقط برای تزئینات سبک استفاده می شود و تاپرهای سنگین نیاز به چسب فوندانت دارند. شرکت ایموشن توضیحی در مورد امکان استفاده یا عدم استفاده محصولات این شرکت با لاتکس و کاندوم نداده است . بعضی از تولید کنندگان برای ایجاد تنوع در محصول ، مواد دیگری به این نوع ژل ها اضافه کرده اند که ممکنه به کاندوم آسیب بزند . در صورتی که از ژل روان کننده مقعدی که دارای مواد بی حس کننده است استفاده می کنید باید دقت کنید که ممکن است به مقعد شریک جنسی شما بدون اینکه بفهمد آسیب وارد شود. اپیلاسیون هر ناحیه ی بدن، فقط برای اولین بار درد زیادی داره، دفعات بعدی عادی می شه چون اون موضع زود بی حس می شه و به درد عادت می کنه! شما هم می تونی بخری و با خودت ببری و قبل از اپیلاسیون به اون موضع اسپری کنی ولی بهت اطمینان نمی دم که صد در صد روی درد تاثیری داشته باشه! این ژل کاملا بی خطر بوده و ورود اون به داخل واژن و رحم هم بی ضرر است.

تزریق ژل لب اشتباه می تواند خطرناک باشد و حتی می تواند منجر به انسداد عروق شود. مقدار مصرفی این نوع ژل به علت غلظت بالا نسبت به ژل روان کننده لوبریکانت بر پایه آب کمتر است و مرطوب کنندگی لازم را برای واژن به وجود می آورد. بدین ترتیب می توان نواحی خاصی همچون پیشانی، ناحیه بینی، چین های بینی، خطوط ماریوت، گونه ها، فک و چانه را هدف قرار داد. جراحی­های زیبایی مانند جراحی بینی، پلک، فک و غیره و اعمالی مثل کاشت مو، تاتوی ابرو و تا حدی هاشور ابرو به طور معمول ماندگار هستند ولی اعمالی مانند تزریق ژل در لب و گونه و غیره ممکن است در نهایت از بین بروند؛ اما آرایشها و گریم­های معمولی بسیار سریع الزوال هستند که از جمله آن می­توان به استفاده از مژه و ناخن مصنوعی و تغییر شکل و رنگ ابرو و مو اشاره کرد (مصری، 2003م، ص194).

همچنین بدانید سایر روان کننده هایی که دارای خاصیت گرم کنندگی میباشد هیچ مشکلی برای جنین به وجود نمی آورد ولی حساس شدن پوست و مخاطات در دوران بارداری، ممکن است بدن شما را نسبت به گرم کننده ها ، حساسیت پوستی نشان دهد. به این صورت که آنها را از پایین به سمت بالا شانه بزنید. • روان کننده های مبتنی بر سیلیکون مدت زمان بیشتری و ماندگاری بالاتری نسبت به روان کننده های مبتنی بر آب دارند. لوبریکانت بر پایه روغن (لوبریکانت روغنی) دارای پایه روغنی است و به نسبت لوبریکانت محلول در آب با سختی بیشتر از روی سطوح پاک می شود. شما می توانید این ژل را بر روی آلت خود یا واژن شریک جنسی خود بمالید تا کاملا لیز شود. از این که ما را در این مطلب همراهی کردید سپاسگزاریم. برخی از این ژل ها دارای خاصیت هایی برای پوست نیز هستند اما باید توجه کنید که اصلا از این نوع ژل ها بر روی کاندوم استفاده نکنید زیرا می توانند باعث پارگی کاندوم شوند. از ژل لوبریکانت پایه آب بر روی کاندوم استفاده کنید جز این ممکن است مواد موجود در ژل باعث پارگی کاندوم شود. اینکه کدوم مارک خیلی خوبه کاملا بسته به پوست و مدل ابرو شماست ولی این مدل ها بهترین مدل هایی هست که با ابرو بانوان سازگار است.

مصاحبهشوندۀ شمارۀ 15 در این زمینه میگوید: «خب ببین صبح که دارم حاضر میشم برم دانشگاه، با این نیت که به چشم بقیه بیام یا کاری رو پیش ببرم که به خودم نمیرسم؛ ولی وقتی میرم دانشگاه اگر اون روز بیشتر به خودم رسیده باشم بقیه بهم میگن چقد خوشگل شدی و چقد فلان چیزت خوبه. ژل روان کننده دورکس تولید شرکت بین المللی معروف Durex است که در زمینه تولید انواع محصولات جنسی فعالیت می کند. بسیاری از روان کننده های طبیعی دارای پارابن هستن که این ماده نگهدارنده برای بدن مضر است. در این صورت ممکن است بارداری رخ دهد. پارابن ها مواد شیمیایی هستند که اغلب به عنوان مواد نگهدارنده در محصولات آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند و به ماندگاری بیشتری این محصولات کمک می کنند. کسانی که بیماری خودایمنی دارند در خطر خشکی واژن قرار میگیرند. تزریق این ژل در لایه عمیق درم و یا لایه سطحی زیر جلدی پوست انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید