روش های کاشت مو

از مهم ترین ویژگی های این روش اینست که توسط این دستگاه بهترین گرافت ها با ضخامت مناسب و چند ریشه ای بدون بجا ماندن اسکار محل برداشت وآسیب به بافتهای زیرین با تراکم 5-7 برابر بیشتر برداشته می شود و کاشت مو هم با دستگاه بدون وارد نمودن آسیب به فولیکولها در جهت مناسب با رعایت خواب و استاندارد و با حداکثر تراکم انجام می پذیرد. در این مرحله، دستگاه هوشمند اقدام به استخراج فولیکولهای چندتایی با حداکثر ضخامت میکند. بیمار بیهوش شده و پزشک نوارهای بافتی را محل اهدا برمی دارد، و بعد از یک بار استخراج نوار برداشت شده به واحد های فولیکولی تقسیم می شوند.

در روز عمل یا قبل از روز عمل کاشت مو ، موها را درست بشویید. تا کنون تنها در 7 نفر از افرادی که تحت جراحی قرار گرفتهاند این مورد مشاهده شده است. توصیه میشود که این خمیر آسپیرین را دست کم ۲ بار در روز روی پیرسینگ قرار بدهید. آب لیمو را با آب مخلوط کنید و بعد یک تکه پنبه را در محلول به دست آمده خیس کنید. توصیه میشود آب داغ و نمک دریا را با هم مخلوط کنید و یک تکه پارچه را در آن خیس کنید.

وقتی آب خنک شد، باید چند قاشق نمک دریا به آن اضافه کنید و بعد با استفاده از محلول به دست آمده منطقهی آسیبدیده را تمیز کنید. ۱۳. پیرسینگ را تحریک نکنید. این امر در بسیاری از کشور ها از گذشته های دور رایج بوده است ، و سوراخ کردن گوش از شایع ترین نوغ پیرسینگ در دنیا است. اکثر کارشناسان استفاده از این محلول را دو بار در روز و تا زمانی که تورم و برجستگیهای دور سوراخ را کاملا ناپدید شوند، توصیه میکنند.

با این حال، شما باید نوار را گاه گاهی عوض کنید. اگر روی سوراخ دلمه وجود دارد، باید آن را با استفاده از یک گوش پاک کن جدا کنید. با این حال، اگر پوست شما خیلی حساس است، توصیه میکنیم به منظور جلوگیری از هر گونه تحریک، این روغن را با چند قطره آب رقیق کنید. هنگامی که قرص آسپرین را له میکنید، چند قطره آب هم به آن اضافه کنید. یکی از موارد مهم این است که چند روز پس از انجام پیرسینگ آن را تحریک نکنید.

برای انجام این درمان خیلی ساده ۲ تا ۳ قطره روغن درخت چای را روی پنبه بریزید و آن را در منطقهی اطراف پیرسینگ استعمال کنید. ثابت شده که آسپرین میتواند روند بهبودی را تسریع کند. لیمو به علت خواص ضد التهابی و ضدعفونیکنندهای که دارد، برای درمان عفونت پیرسینگ بسیار عالی است و ثابت شده که میتواند روند بهبودی را سرعت ببخشد. پنبه را حدود چند دقیقه روی سوراخ نگه دارید.

اگر تصمیم دارید از پماد برای درمان عفونت گوش و غضروف استفاده کنید، ابتدا باید با پزشکتان مشورت کنید. نکات دیگری نیز وجود دارد که در صورت داشتن عفونت پیرسینگ گوش یا غضروف یا اگر تمایل دارید از آن جلوگیری کنید، ممکن است برای شما مفید باشد. ما مطمئن هستیم که با استفاده از این روش، تورم اطراف پیرسینگ (سوراخ) در عرض چند روز از بین میرود. حفظ بهداشت مناسب در ناحیهی اطراف پیرسینگ بسیار مهم است. نشانههای عفونت پس از پیرسینگ چیست؟

ثابت شده که برخی از پمادها ممکن است روند خروج ترشح را تحت تاثیر قرار دهند، بنابراین فرایند التیام ناحیهی آسیبدیده طولانیتر خواهد شد. همچنین، هنگام لباس پوشیدن باید دقت داشته باشید چرا که برخورد آن با پوست میتواند آن را تحریک کند. این روغن دارای خواص ضد باکتری است و باعث ایجاد سوزش یا تحریک پوست نمیشود. شما باید این نوار را به طور مداوم استفاده کنید تا عفونت کاملا ناپدید شود. برای انجام این درمان خیلی ساده آب نصف یک لیمو را بگیرید. یکی دیگر از گزینهها این است که یک چای کیسهای بابونه را در آب داغ دم بگذارید و بعد از گذشت چند دقیقه، کیسهی چای را از لیوان بیرون بیاورید.

روش دیگر این است که ۴/۱ قاشق چایخوری نمک در آب گرم بریزید و بعد یک چای کیسهای بابونه داخل آن قرار بدهید. همچنین اگر فرد بار دیگر پیرسینگ انجام دهد دوباره دچار گوشت اضافه یا کلوئید خواهد شد. با این حال، نباید از الکل یا هیدروژن پراکسید روی ناحیهی آسیبدیده پیرسینگ غضروف استفاده کنید. شما نباید در استخر شنا کنید زیرا ممکن است پر از باکتری باشد و حتی ممکن است عفونت موجود بدتر شود. جهت بررسی هزینه کاشت مو به عکس سر یا ابروی شما از چند زاویه نیاز داریم، لذا میتوانید از طریق واتساپ، تلگرام، وایبر و دایرکت اینستاگرام عکس های خود را برای ما ارسال کنید و همچنین میتوانید به صورت حضوری به آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان صانعی، پلاک 50، طبقه 4، واحد 11 مراجعه فرمایید.

سپس در رشته تخصصی پوست و مو در دانشگاه علوم پزشکی تهران شرکت کرده است و در سال ۷۷ موفق به کسب بورد تخصصی ناسیونال از دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و فعالیت خود را در زمینه پوست و مو در شهرستان ساوه شروع کرد. توجه داشته باشید که برای کاشت مو به روش MICRO FUE حتما به کلینیکهای تخصصی مراجعه نمایید تا احتمال موفقیت این روش هرچه بیشتر باشد.

برای گذاشتن پیرسینگ در این ناحیه بهتر است به مراکز تخصصی پیرسینگ در شیراز مراجعه کنید. همانطور که قبلا گفتیم، باید موهایتان را ببندید و اجازه ندهید با پیرسینگ شما در تماس باشند. شما همچنین میتوانید از یک نوار تنفس استفاده کنید و آن را در منطقه پیرسینگ خود بچسبانید اما بهتر است این کمپرس را روی پیرسینگی استفاده کنید که قبلا التیام یافتهاست. پد را روی پیرسینگ (سوراخ) بگذارید و اجازه دهید به مدت حدود ۵ دقیقه بماند. در مرحله بعد پزشک متخصص فلپ برداشته شده را با کمک میکروسکوپهای پیشرفته و لوازم جراحی به واحدهای فولیکولی ( گرافت مو ) تقسیم میکند و این واحدها بعد از ایجاد روزنههایی، در سطح طاسی سر کاشته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید