روایت خواندنی دختران کرهای از ایران – خبرگزاری مهر

شمیم: نه وقتیکه ایران بودم مسابقه دوستانه بین ایران و کره داشت؛ آن موقع از طرف سفارت کره جنوبی به استادیوم آزادی رفتم و هر دو کشور را تشویق میکردم. پنیر پارمیجانو یا پارمزان یا پنیر پارمسان یک پنیر با رنگ زرد کم رنگ است که از شیر گاو درست میشود. ماست موسیر به علت وجود موسیر خواص درمانی متعددی را شامل میشود از جمله ترمیم کننده زخم ها و تسکین دهنده التهاب طحال و کبد،تاثیر مثبت آن به دستگاه اعصاب مرکزی،کاهش سردردهای میگرنی،کمک به سیستم قلبی عروقی. مجله مهر: از اواسط دهه ۸۰ پای سریالهای کرهای به جدول برنامههای تلویزیونی باز شد و داستانهای «یانگوم» و «جومونگ» و «سوسانو» محبوب مخاطبان ایرانی شد. شرکت کرافت فود نخستین پنیر ورقهای پرورده را برای مصرف عموم در سال ۱۹۵۰ به بازار ارائه داد. با افزایش سن و ضخامت رگ ها خاصیت ارتجاعی و نرمی خود را از دست می دهند. قبل از اینکه بیایم ایران، در کره اصلاً چای نخورده بودم. دوست ایرانی من از من پرسید که آیا خیلی چای دوست داری؟ می توانید برای بهتر شدن ماست موسیر، ماست آنرا قبل از استفاده کیسه کنید. 10. سپس پنیر را قطعه قطعه کرده و در آب نمک 13% نگهداری کنید.

5. مایه را به شیر اضافه کرده و هم بزنید، سپس در قابلمه را بگذارید، روی آن را بپوشانید و در یک محل گرم قرار دهید تا ببندد و پس از یک ساعت روی پنیر برش هایی بزنید و دوباره روی آن را بپوشانید. ۱- بهتر است از ماست چکیده استفاده کنید و اگر ماست چکیده در دسترس ندارید خودتان با ریختن ماست داخل پارچهای تمیز، آب اضافی ماست را گرفته و ماست چکیده درست کنید. 8. برای اطمینان از اینکه پنیر به اندازه کافی بسته شده یا نه، آب درون آبکش را بررسی کنید اگر کاملا زرد باشد نشان دهنده این است که پنیر بسته شده ولی اگر به سفیدی بزند هنوز حاوی شیر است و کاملا بسته نشده است، در اینصورت مایه را به قابلمه برگردانید و صبر کنید تا ببندد. در ضمن اگر خیار را با پوست رنده کنید رنگ زیباتری نسبت به خیار پوست گرفته دارد.

علاوه بر این، سولفور موجود در آن در شفافیت پوست نقش بسزایی ایفا می کند. باید بدانید که وجود این ویتامین برای سیستم عصبی لازم و ضروری است و همچنین از بروز مشکلات عضلانی پیشگیری کرده و به سلامت پوست کمک میکند. با پیشرفت علوم غذاشناسی و پزشکی ، ما بهتر و بیشتر به علل سلامتی ، و عمرهای طویل اجداد خود پی می بریم زیرا آنان بدون دانستن این فلسفه و فعل و انفعالات ، و بدون پیروی از دیگران ، از یک برنامه تنظیم یافته همه جانبه استفاده می کردند، آن برنامه ای که هر چه علم ترقی کند اهمیت و ارزش آن بیش از پیش درک می شود، و با این برنامه بود که بدون دیدن دانشگاه ها سلامت خود را سالهای سال حفظ می کردند و آن برنامه همان برنامه اسلام است. مثل پنیر لاکتیکی صباح که غنی از پروتئین، کلسیم، فسفر و علاوه بر آن بهدلیل استفاده از باکتریهای لاکتیکی جهت تخمیر شیرحاوی ویتامینهای A و املاح معدنی با ارزش میباشد. در واقع هر 100 گرم موسیر حاوی 250 میلیگرم از این مادهی معدنی است که نقش موثری در کنترل فشارخون، بهبود عملکرد قلب و کلیهها دارد و به انقباضهای عضلانی کمک میکند.

پنیر پارمیجانو ( که پارمیژان یا پارمیزان یا پارمسان نیز گفته میشود ) پنیری ایتالیایی است که از شیر گاو تهیه میشود و ساختن آن ۸ ماه زمان میبرد. پنیر کامامبر طعمی تند دارد و هر چه بیشتر برسد، بافت پنیر نرم تر شده و بوی آن تندتر میشود. علاقهمندی به سریالهای کرهای پل تازهای برای ارتباط بیشتر میان دو کشور شد بهطوریکه کرهایهای علاقهمند به ایران و زبان فارسی نیز باواسطه کردن این سریالها توانستند دوستان ایرانی زیادی را پیدا کنند. برای فعالیت بیشتر این آنزیم باید میزان مس را در بدن زیاد کرد و این کار با خوردن گردو که حاوی مقداری مس است، انجام می شو د. موسیر حاوی ویتامین B6 است. به خاطر اینکه حاوی منیزیم است. 2. وقتی شیر به جوش آمد آن را از روی حرارت بردارید و اجازه دهید تا کمی خنک شود. قبل از این با ایران خیلی آشنایی نداشتم. به نظرم زبان کرهای دستورش خیلی برای خارجیها سخت است. ندا: توی خیابان مردم ایران خیلی میپرسیدند «کجایی هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید