تمام آنچه باید از انواع پیرسینگ بدانید

توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد. علاوه بر تمام عوارض پیرسینگ كه در این جا فقط به بخشی از آن ها اشاره شد، احتمال باقی ماندن جای زخم ها هم وجود دارد. در هرحال اگر هم پس ازدرآمدن موها نارضايتی وجودداشته باشد، هميشه می توان آن را پايين ترآورد يا گردتر نمود ولی اگر اين خط از ابتدا بد طراحی شود اصلاح آن بسيار مشکل و گاهی غيرممکن است.

اغلب بيماران پس از يک جلسه کاشت موی طبيعی موفقيت آميز و با مشاهده تراکم کمتر از طبيعی درمنطقه کاشت درخواست کاشت موی مجدد را در همان ناحيه می کنند با اين تصورکه تراکم موهای کاشته شده بيشتر و بيشترگردد. کاشت مو به روش Super FUE در واقع همان FUE است که با استفاده از دستگاههای کاملا اتوماتیک و هوشمند انجام میشود. مخصوصا در زمانی که نیاز به یک تغییر در ظاهر خود داریم، اضافه شدن یک اکسسوری می تواند این حالت را کاملا برطرف نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این عملهای زیباییای که در بالا ذکر شد، به بخش مربوطه سایت خانم دکتر لیلا خلیلی مراجعه کنید و هر آنچه که نیاز هست بدانید در مورد این عملها کسب کنید، زیرا در مورد هر یک از مبحثهای ذکر شده مفصلاً توضیح دادهایم. پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت مو کار دشواری نیست؛ تنها کافی است که از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید و به صورت حضوری به مراکز مختلف سر بزنید. یکی از دیگر دلایل مهم انتخاب ایران برای انجام کاشت مو این است که در سالهای گذشته با کاهش ارزش پول رایج کشور و افزایش ارزش دلار، زمینه مناسبی برای انجام متدهای مراقبت از زیبایی پدید آمده است.

پس برای انجام کاشت مو به کلینیک معتبر کاشت مو مراجعه کنید و از پزشکان متخصص که در این زمینه مهارت و تخصص خوبی دارند بهره ببرید. مقاله پیشنهادی: بهترین روش کاشت مو کدام است؟ حتی در موقعیت جهانی هم هزینه کاشت مو می تواند تفاوت های زیادی با هم داشته باشد. جراحان مو با استفاده از این نمونه، نزدیکترین الگوی مشابه با موی طبیعی سر شما را تقلید میکنند تا کاشت مو پر تراکم به بهترین شکل امکانپذیر شود.

خانم هایی كه در هنگام استفاده از ساعت و انگشتر بدلی دچار حساسیت، خارش و قرمزی در پوست خود می شوند، باید از نصب بدلیجات خودداری كنند و اگر علاقه زیادی به پیرسینگ دارند، فقط از تزئیناتی با جنس طلا استفاده نمایند، چون احتمال حساسیت به طلا در دنیا بسیار كمتر از سایر فلزات است. عفونت ها یا باکتریهایی که گاه می توانند منجر به درگیری وسیعی در اطراف محل سوراخ شدگی شوند و ممکن است فرد دچار تب و لرز شده و حتی الامکان تهدید حیات هم در شرایط عفونت های شدید و وسیع وجود دارد که از علایم آن عفونت موضعی، تورم، قرمزی، ترشحات چربی، درد زیاد و همان طور که گفته شد تب و لرزهای شدید است.

اشخاصی که واکسن کزاز را در 10 سال گذشته دریافت نکرده اند ، قبل از انجام پیرسینگ واکسن کزاز را بزنند . 1. اشخاصی که واکسن کزاز را در 10 سال گذشته دریافت نکرده اند ، قبل از انجام پیرسینگ واکسن کزاز را بزنند . مهم ترین مرحله کاشت مو، دوره نقاهت و مراقبت هایی است که توسط فرد باید رعایت گردد و در واقع، نقش خود فرد به عنوان عامل اصلی در موفق آمیز بودن نتایج جراحی آغاز می شود.

پیرسینگ واژن ممکن است به نظر شما غیرواقعی باشد ولی در صورت بارداری، سوراخ کردن عضوی از بدن میتواند خطرات زیادی برای جنین به همراه داشته باشد. همه از جمله روش های نوین زیباسازی واژن هستند که در ادامه به آن می پردازیم. پیرسینگ ها دارای جنس های مختلفی می باشند اشخاصی که به اشیای فلزی حساس هستند بهتر است از پیرسینگ های غیر فلزی استفاده نمایند ، زیرا وجود نیکل سبب حساسیت در بدن آنها می شود .

حساسیت شایع ترین عارضه پیرسینگ است كه بیشتر در هنگام استفاده از فلزات بدلی به ویژه كروم و نیكل به وجود می آید. به طور کلی در بین روشهای زیر مجموعه روش FIT، میتوان از Micro FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نام برد. از جمله مزایای این تكنیك کاشت مو ، بدون جراحی، خونریزی و درد، آن است شاهد هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده نمی باشیم، در این متد جدید کاشت مو می توانیم، تراكمی سه برابری نسبت به روش های FIT و FUT را انجام دهیم.

در بعضی از مواقع ممكن است حساسیت در محل قرارگیری شیء تزئینی نباشد، بلكه به مرور در سایر نقاط بدن ظاهر شود. در سوراخ كردن ناحيه دور ناف و آويزان كردن زيورآلات به آن، احتمال باقي ماندن جاي زخمها وجود دارد. اگزما یا حساسیت به نیكل عارضه مهم و شایعی است كه گاه می تواند زندگی فرد را مختل كند، تا جایی كه تمام بدن در برابر تماس با فلزات حساس شده و فرد مبتلا به این عارضه حتی در هنگام گرفتن دستگیره در یا هر نوع شیء فلزی دچار حساسیت می شود.این در حالی است كه بیشتر افرادی كه پیرسینگ می كنند، معمولا به دلایل مختلف از جمله هزینه آن، از فلزات بدلی استفاده می كنند و به ندرت سراغ طلا یا جواهراتی مانند الماس می روند، این امر حتی در مورد گوشواره هم صادق است.

3. شخصی که پیرسینگ را انجام می دهد حتما باید از وسایل استریل استفاده نماید و در زمان انجام جراحی دستکش به دست داشته باشد . کسانی که حساسیت های شدید پوستی دارند. پیرسینگ های فیک همانطور که در تصاویر زیر مشخص می باشد بدون سوراخ کردن بافت بدن به صورت فنری در جای خود ثابت می شوند و ظاهری مشابه پیرسینگ های واقعی دارند . مطالب پزشکی و دارویی صرفا جنبه ی اطلاعات عمومی دارند و برای اقدام عملی فاقد اعتبار می باشند .

در این بین برخی افراد متوجه میشوند که کاندیدای خوبی برای کاشت مو هستند و این روش تنها درمان دائمی ریزش مو است. کاشت مو به روش FUE از محبوبیت بیشتری در بین مردان برخوردار است، اما این روش به طور گسترده­تر برای زنانی که دچار ریزش مو از نوع مردانه هستند هم استفاده می­شود. آنها با مشاهده اینکه برشهای زیادی از پوست سر باعث درد و جراحت زیادی برای افراد شده است، از فولیکولهای مو استفاده کردند که درد و جراحت کمتری را به همراه داشت. قسمت اصلی ناخن به نام ماتریس وجود دارد که زمانی ناخن مصنوعی روی آن قرار میگیرد به دلیل فشار زیاد وارده تخریب میشود.

از جمله این ها میتوان به کاشت شاخ روی سر ، دست ، و همچنین پیرسینگ های متعدد از جمله پیرسینگ بزرگ لاله ی گوش وی اشاره کرد. هر نوع برش و آسیبی به پوست ممكن است با خطر انتقال عفونت ها و ویروس های خطرناكی مانند اچ آی وی ، هپاتیت، عفونت های باكتریایی و سیفلیس همراه باشد. شاید با تمامی این عملهای زیبایی آشنا باشید و یا شاید اسم برخی از آنها برای شما عجیب باشد، با ما همراه باشید تا شما را با این عملهای زیبایی ذکر شده در بالا آشنا کنیم.

استفاده از این دو لیزر طی چندین جلسه و بدون نیاز به هیچ دوره نقاهتی صورت میگیرد. شخصی که پیرسینگ را انجام می دهد حتما باید از وسایل استریل استفاده نماید و در زمان انجام جراحی دستکش به دست داشته باشد . در طی عمل لبیامینورپلاستی یا لابیامینورپلاستی، لبیاها یا لابیاها دچار تغییرسایز و شکل میشوند و همچنین ممکن است بخش تیره و سیاه شده لبیاها نیز ریموو شوند که بستگی به تکنیک به کار برده شده و برخی مسائل دیگر دارد.

یکی دیگر از عوارض پیرسینگ، ایجاد گوشت اضافه یا کلوئید است. زنان بسیاری از شکل ظاهری ناحیه تناسلی خود رنج میبرند و به فکر راه چاره میباشند ولی نمیدانند باید چه عمل جراحیای انجام دهند ویا چه اقداماتی برای تصحیح فرم این ناحیه بسیار حساس انجام دهند. لابیاماژورپلاستی، عنوان یکی دیگر از عملهای زیبایی زنان است که بر روی لبیاماژورها انجام میشود. لابیاپلاستی عنوان عملی است که بر روی لابیامینورها صورت میگیرد. ریزش مو مشکلی فراگیر و استرسزا بوده که ممکن است هر کسی را درگیر کند. با متدهای قديمی (که از لوازم غيرظريف استفاده می شد) گاهی سردردهايی پس از کاشت مو بوجود می آمد ولی با تکنيک های مدرن امروزی و بهره گيری از ابزار میکروسکوپیک و بسيار ظريف اين مسئله منتفی شده است.

واژینوپلاستی از مهمترین عملهایی است که به تغییر فرم واژن و اصلاح آن میپردازد. چه مدت است که در این کار اشتغال دارد و آیا از تجربه لازم در این زمینه برخوردار است؟ علاوه بر تمام عوارض پیرسینگ که در این جا فقط به بخشی از آن ها اشاره شد، احتمال باقی ماندن جای زخم ها هم وجود دارد. 5. پیرسینگ ها دارای جنس های مختلفی می باشند اشخاصی که به اشیای فلزی حساس هستند بهتر است از پیرسینگ های غیر فلزی استفاده نمایند ، زیرا وجود نیکل سبب حساسیت در بدن آنها می شود .

دیدگاهتان را بنویسید