تفاوت ژلوفن با ایبوپروفن در چیست؟

از آنجایی که ژلاتین منبع خوبی برای اسید فولیک است، می توان نتیجه گرفت که ژله می تواند به حفظ سلامت مو کمک کند. برخی از افراد بدون داشتن آگاهی کامل اقدام به انجام تزریق می کنند در حالی که از عوارض، مزایا، دائمی و یا غیر دائمی بودن آن اطلاع نداشته و در نهایت نتیجه تزریق ژل آن چیزی که انتظار داشته اند نبوده است. اما بعد از آن عفونت، حساسیت و عوارض خطرناک دیگری در انتظار فرد خواهد بود. برخی از کلینیک ها هزینه های خیلی کمتری می گیرند اما با توجه به اینکه عوامل تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل لب، برند و نوع ژل می باشد، در صورتی که قیمت ها تفاوت بسیاری زیادی داشته باشد باید به آن شک کنید. بعد از تزریق ژل لب، چون خونرسانی در آن زیاد است، احتمال خون مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از آن، چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکنهایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید. بنابر این هر بار که از این ژل استفاده کنید آلت تناسلی بزرگ تر و حجیم تر از حالت معمول خواهید داشت .

حال که نوبت خود شما رسیده است باید دقت های لازم را انجام داده تا با عوارض کمتر و مطمئن تر آن را انجام دهید. چراکه این عمل نیز یک عمل زیبایی می باشد که باید همراه با علم و مهارت انجام پذیرد. تزریق ژل لب از جمله عمل های زیبایی می باشد که امروزه همه گیر شده، چراکه خیلی از افراد لب های بزرگ و برجسته را نسبت به لب های کوچک ترجیح می دهند. متاسفانه این میزان رایج شدن باعث شده تا باورهای نادرستی در رابطه با ژل لب در میان مردم شایع شود که دلیل اصلی آن نداشتن دانش و آگاهی کافی در مورد این متد، اطلاع رسانی غلط درباره آن و مهم تر از همه انجام آن توسط افراد غیر حرفه ای و بدون داشتن تخصص کافی است. اگر شما لب های ضخیم تر را بپسندید، می توانید از ژل بیشتر استفاده کنید. رایحه زیبای این ژل باعث شده است تا بوی خوش و معطری در ناحیه قابل استفاده در اندام های جنسی خانم ها به وجود آید. تنها ممکن است پس از تزریق در ناحیه لب ها مقداری کبودی یا ورم دیده شود که این کاملا طبیعی است و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

زیرا ناحیه تناسلی محل اجتماع باکتری و قارچ هاست که احتمال عفونت را بالا می برد. برای تزریق این نوع ژلها فقط متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک صلاحیت دارند و تزریق این ژلها توسط پزشکان عمومی، دندانپزشکان و حتی متخصصان بیهوشی به صلاح مراجع نیست؛ زیرا در بسیاری از موارد اگر عارضهی کمخطر و کوچکی هم در اثر تزریق ژل رخ دهد، متخصصان پوست و مو بهتر میتوانند آن را برطرف نمایند. پس اگر رویداد مهمی در پیش دارید، به خصوص اگر برای اولین بار است که این تزریق را انجام میدهید، حداقل سه هفته پیش از رویداد باید تزریق را انجام دهید. لازم است این نکته مهم را بدانید که عمل تزریق ژل به لب ها در لیست عمل های غیر جراحی حساس قرار دارد که اگر توسط پزشک متخصص با دقت و مهارت کافی انجام نشود قطعا عوارض و خطرات جبران ناپذیر بسیاری به دنبال دارد.

لازم به ذکر است که میزان ماندگاری ژل تزریق شده به لب ها قبل از هر چیزی به کیفیت ژل و مهارت و تخصص تزریق کننده بستگی دارد. در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژلهای هیالورونیک اسید است؛ البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم از موارد حائز اهمیت است. ژل لوبریکانت حساس برای کسانی مناسب است که دارای پوست حساسی هستند و نمی توانند از هرگونه ژل روان کننده ای استفاده کنند. این ژل ها از نظر پزشکی ایمن هستند و ماندگاری مناسب و متوسطی دارند و برای پوست شما مناسبند. زمانی که شما بخواهید مدت زمان ماندگاری ژل لب ها بیشتر باشد می توانید از ژل های دائمی یا نیمه دائم استفاده نمایید اما به یاد داشته باشید که این ژل ها ماندگاری بیشتری دارند. افرادی که برای اولین بار قصد دارند تزریق ژل لب انجام دهند توصیه می شود که از ژل موقت هیالورونیک اسیدی استفاده نمایند. برخی از افراد جذب بالاتری دارند و ممکن است هیالورونیک اسید را زودتر جذب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید