تزریق ژل لب و قیمت انواع برندها و عوارض ژل لب – مجله سلامت دکترتو

ژلاتین کاربرد های زیادی دارد و در صنعت لوازم آرایش، دارو و به عنوان عوامل ژل مانند در پخت و پز استفاده می شود. ژلاتین در شامپو، ماسک صورت و دیگر لوازم آرایشی استفاده می شود؛ به عنوان ضخیم کننده برای ژله میوه و پودینگ میوه و در آبنبات ، کیک، بستنی و ماست ؛ بر روی فیلم عکاسی؛ و در ویتامین ها به عنوان یک پوشش و به عنوان کپسول استفاده می شود. یعنی تاثیر ژل روان کننده بر اسپرم منفی منفی میباشد. ژل روان کننده لوبریکانت کلاسیک Classic کدکس علاوه بر کاهش بوی نامطبوع ترشحات واژنی باعث لطافت و نرمی این ناحیه نیز میشود و با توجه به ترکیبات این محصولات حس کاملا طبیعی را برای شرکای جنسی هنگام دخول به همراه دارد. استفاده مداوم از ژل ایموشن طوسی موجب تقویت نعوظ گردیده و باعث بهبود اختلالات جنسی می شود. از این ماده به عنوان ملین در داروهای مربوط به دستگاه گوارش استفاده می شود. گلیسین موجود در ژله باعث می شود تا از افت قندخون در بدن جلوگیری کند.

این انسداد می تواند باعث نکروز لب شود، چون بافت نرم نمی تواند جریان خون مورد نیاز خود را به دست آورد. مصرف ژل رویال به همراه عسل: مخلوط ژل رویال و عسل باعث خوش طعم شدن آن می شود چرا که ژل رویال ماده ای با طعم تند و ترش و زننده است و شاید برای همه خوشایند نباشد. مدتها قبل محققان باور داشتند که مقدار مصرف روزانه ۲/۰ گرم از ژل بسیار مفید و مناسب میباشد؛ اما اخیرا برخی از محققان بهنام در این زمینه مانند دکتر نوریکو هاتوری از ژاپن، خانم کریستینا آسون از کشور رومانی و استفان باگدانوف از سوئیس مقدار مصرف روزانه ژل را به دوز پایینتر تغییرداده و آن را پیشنهاد کردهاند. در یک آزمایش، با افراد رندوم، چهل بیمار مبتلا به دیابت نوع 2، موظف به خوردن روزانه ده گرم ژل رویال یا یک عدد قرص پلاسیبو به صورت ناشتا شدند با اینکه اثرات فوری نبودند و پژوهش های بیشتری در این مورد نیاز است، تغییراتی در درجه گلوکز خون صورت گرفت، که میتواند برای دیابت نوع 2 مفید باشد یعنی، این ماده میتواند یک درمانگر طبیعی برای دیابت باشد. در ابتدا هیچ تفاوتی بین زنبور کارگر و ملکه وجود ندارد ولی وقتی کندو نیاز به ملکه جدید پیدا می کند زنبورهای کارگر یک حجره بزرگ را برای تولد ملکه میسازند و یک تخم کوچک را درون آن قرار می دهند.

رعایت رژیم سالم و استفاده از ژل رویال در طولانی مدت می تواند سبب بهبود زخم معده، کنترل اسید معده و بهبود دفع روده بزرگ گردد. مصرف مداوم ژل رویال خالص سبب افزایش قدرت سیستم ایمنی و افزایش طول عمر می گردد. مصرف به صورت کپسول یا پودر: بعضی شرکت ها ژل رویال را به صورت پورد یا قرص کپسول ارائه می کنند. ژل رویال حاوی ویتامین هایی مانند B Complex، هورمون های طبیعی، مواد معدنی، اسید فولیک و برخی اسید های چرب است و بر روی مغز و سیستم عصبی اثر مثبت دارد و سبب کاهش دردهای میگرن، درمان افسردگی، کاهش استرس و بی خوابی های شبانه، بهبود ضعف اعصاب، اختلالات روانی می شود. مصرف ژل رویال سبب بهبود زخم های دهان و کاهش زمان بهبودی خواهد شد. مصرف ژل رویال با افزایش سطح تستوسترون سبب افزایش گلبول های قرمز و کاهش کم خونی می شود. ژل رویال به چه شکلی بهتر است مصرف شود؟ قیمت ژل لب به طور میانگین برای یک سیسی از آن حدود سه میلیون و چهارصد هزارتومان تا پنچ میلیون و پانصد هزار تومان است.

احتمال بروز عفونت بسیار کم بوده و عوارض جدی ناشی از تزریق فیلرهای پوستی بسیار به ندرت رخ میدهند. در برخی مواقع قبل از اقدام به تزریق ژل به لب نیاز به انجام اصلاحاتی دیگر از قبیل افزایش حجم سایز چانه است. مصرف این دارو ممکن است سبب گیجی یا خواب آلودگی گردد، لذا از رانندگی و انجام کلیه ی کارهایی که به هوشیاری کامل نیاز دارند بپرهیزید. مصرف ژل رویال به شکل خوردن معمولی: در این روش هم مانند یک غذای عادی می توانید ژل رویال را در دوز ۱ الی ۲ گرمی بخورید. طریقه و شرایط نگه داری از ژله رویال بسیار مهم است چون این ماده سریعا فاسد می شود.ژل رویال در کندو به مدت ۳ الی ۵ روز باقی می ماند، در بیرون از کندو در دمای ۱۵ الی ۲۵ درجه تنها برای چند دقیقه میتوان آن را نگه داشت و در صورت نگهداری از ژل رویال در یخچال با دمای بین ۳ الی ۵ درجه سانتیگراد به مدت ۶ ماه و اگر آن را در فریزر با دمای منفی ۱۸ یا کمتر نگهداری کنید، به مدت ۲ سال کیفیت آن ثابت باقی میماند. بعد از پروتئینها میتوان گفت چربیها دومین ماده مهم موجود در ژل رویال میباشند که در حدود ۳ الی ۱۹ درصد آن را تشکیل میدهند؛ که حدود ۸۰ درصد چربیهای ژل را اسیدهای چرب آزاد تشکیل میدهند و بقیه آنرا اسید چرب خنثی یا اسیدهای چرب هیدورکربن تشکیل میدهد.مهمترین اسید چرب آلی که در ژل وجود دارد، ۱۰ هیدروکسی ۲ دسنوئیک اسید میباشد که برای تشخیص کیفیت ژل رویال از این فاکتور استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید