آیا از خواص ماست مطلع هستید ؟

کالری یک لیوان شیر با یک بشقاب برنج برابر می باشد. یک قاشق غذاخوری سرشیر ۶۰ کالری دارد.سرشیر دارای مزاج گرم و تر است.عسل و شکر سرخ مصلح و بهبوددهنده خواص و مزاج سرشیر هستند. هر ۱۰۰ گرم سرشیر ۵۹۶ کالری دارد. غزل ۱۹ ساله، دیپلم انسانی دارد و پشت کنکوری است. این دسته اهرمی به قطعه ای به نام کارتریج متصل است که مهمترین بخش شیرآلات اهرمی است. این ویژگی عسل بدلیل داشتن ماده ای به نام دکسترومتورفان است. ماست یک ماده اشتهاآور است که در رفع یبوست، دفع سموم بدن، افزایش زیبایی، کاهش چربی خون، براق کننده ظروف برنجی و رفع کننده آفتاب سوختگی افراد مؤثر است. بعد نظر یک استاد دانشگاه را جویا شدیم که چه شد کار به اینجا کشید و اکنون چه باید بکنیم؟ خیلی جاها دیدهام که میگویند طرفداران فرهنگ کره بچهسال هستند، تعصب دارند یا بعد از یک دوره افسردگی به کرهایها روی آوردهاند. چه شد که به فرهنگ کره علاقه مند شدی؟

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا ابعاد موضوع را بیشتر بررسی کنیم و ببینیم در برابر آن چه باید بکنیم؟ به همین دلیل ما توصیه می کنیم هر روز ماست ساده و بدون چربی را به همراه وعده غذایی میل کنید. در واقع برای تهیه کره، ابتدا ماست پرچرب را با آب رقیق میکردند، سپس با استفاده از مشک، چربی آن را گرفته و باقیماندهاش را بهعنوان دوغ مصرف میکردند. گلهداران این پنیر اولیه را از روی گرسنگی مصرف میکردند. برخلاف دیگر دوستانش که حاضر به صحبت نشدند، با روی باز قبول کرد به پرسشهای ما در این باره پاسخ دهد. کاش قبول کنند یک سری چیزها سلیقهای است و قرار نیست همه مثل هم باشند. یک سبک کاملا متفاوت و جدیدی را به وجود آورده بودند. کرهایها هم آدم هستند و سبک زندگی، فرهنگ، آرایش و پوشش خاص خودشان را دارند. در بین حرفهایش از اصطلاحات خاصی استفاده کرد که داخل پرانتز معنی آن را آورده و در پایان هم بهطور خلاصه آنها را توضیح دادهایم. بسته به دمای محیط بین 10 الی 12 ساعت زمان نیاز است تا شیر تبدیل به ماست شود.

9. قرار دادن کنگ­دژ به ­عنوان نصف­النهار شرق تا قرن نوزدهم میلادی و در متون فارسی نجومی هند نیز آمده است. اسید لاکتیک نیز پوسته های مرده را از موها جدا می کند و به آنها درخشندگی می بخشد. ماست به هضم و جذب غذا نیز کمک میکند، زیرا اسیدلاتیک موجود در آن به جذب بهتر کلسیم کمک میکند و محیط مناسب بیولوژیکی را برای بهبود جذب کلسیم و ویتامینها فراهم میآورد. ماست حاوی مقدار مشخصی کربوهیدرات و پروتئین است که برای تان انرژی تامین میکند اما نه در حدی که تنبلتان کند زیرا کربوهیدرات موجود در ماست سبب کاهش سوخت و ساز بدن نمیشود بلکه فقط به بهبود آن کمک میکند . اسید لاکتیک موجود در ماست باعث سهولت جذب و هضم این ترکیبات مغذی میشود. اولین ماست ها احتمالاً به طور تصادفی تهیه شدند؛ یعنی زمانی که شیر را برای حمل و نقل داخل کیف هایی که ازپوست بز درست شده بود می ریختند، باکتری موجود در پوست بز، شیر را تخمیر نموده و ماست به دست می آمد. دوغ کالبر نوشیدنی لبنی حاصل از تخمیر شیر بوده که از اختلاط ماست پاستوریزه، آب، اسانس های طبیعی گیاهی و نمک به دست می آید.

از جمله فواید شیر برای مو این است که به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی عمل می کند. ابتدا با یک جوان عاشق فرهنگ کرهجنوبی گپ زدیم که از این فرهنگ، دلایل علاقهاش به آن و اصطلاحاتش گفت. الزاما این جو و فرهنگ کرهای که ایرانیها را جذب میکند چیز بدی نیست. چه چیز موسیقی کرهای شما را جذب میکند؟ آدم وقتی به یک موسیقی گوش میدهد انتظار دارد حالش را خوب کند، نه این که او را به سمت انواع و اقسام افسردگی و مشکلات روانی بکشاند. شلیک اخطار کره جنوبی به سمت قایق گشتی کره شمالی به گزارش خبرگزاری دولتی کره جنوبی، نیروی دریایی این کشور توانست یک قایق گشتی کره شمالی که ادعا شده مرزی دریایی دو کره را نقض کرده بود، با شلیک و پیام هشدار به عقب براند. به گزارش ایسنا، روزنامه خراسان در ادامه نوشت: این موضوع والدین را نگران کرده و به فکر واداشته. فکر کنم اولین سریال کرهای که دیدم اسمش «امپراتور دریا» بود که از تلویزیون خودمان پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید